Skocz do zawartości

Jak stworzyć kursor w Ortho? i Oddalanie


Punisher

Rekomendowane odpowiedzi

1.Mam problem ze stworzeniem kursora w ortho

 

 

Yo yo , po pierwsze to apeluje do wszechwiedzącego Admina aby przeniósł ten temat, do działu inne języki, bo przez przypadek znalazł się w dziale Gamemaker. A wracając do tematu, w programie Ortho bardzo łatwo jest stworzyc kursor, o ile pamiętam robi się to w zakładce settings. Ale nie jestem pewien bo mozliwe ze się to zmieniło, ja używałem ortho 1.6 5 lat tem przed tym jak sięgnąłem po GM więc od tego czasu mogło się coś zmienić. Jeśli mogę coś jeszcze zasugerować : Porzuć Ortho raz na zawsze. Mimo że w tym programie możesz łatwo i szybko zrobić grę z wyśmienitą grafiką , fabułą grywalnością i praktycznie bez żadnych błędów i bugów, to program ten dawno juz wyszedł z mody i nie powinien byc uzywany przez ludzi, tylko przez staromodnych niewiadomo co. Dzisiejsze trendy nakazują sięgnąć po inny program , znacznie trudniejszy ale tez znacznie Craazyniejszy. Jest to oczywiscie C++. Każdy Cool programista ma go na swoim komputerze i od czasu do czasu używa , choć głównie jest on dla szpanu.

 

Sayonmara !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...