Skocz do zawartości

Szukam grafika...


Pentalinio

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak:

 

Tworzę grę, której bohaterami będą postacie z Mario ^^ . Nie oznacza to oczywiście, że będzie to platformówka :D . Niestety, nie umiem rysować (o losie) postaci podobnych do tych ze strony nintendo.com i innych o tematyce mario. Poszukuję więc grafika, który nie będzie rysował tylko chmurek, czy postaci, lecz konkretnie - prawię całą grafikę. A tu kilka uwag:

- grafik będzie pomagał do końca projektu (a będzie to trwało pewno trochę miesięcy)

- grafik musi znać się na pixelarcie chociaż średnio. Oczywiście średnio, nie oznacza, że umie on tylko narysować samochodzik czy coś. Musi być naprawdę dobry.

- silnika jeszcze nie zacząłem tworzyć (!) , nie znam konkretnych rozmiarów, nie wiem jak to będzie wyglądało :/ .

- przypominam - ukończenioe projektu potrwa trochę. Im lepszy i szybszy grafik, tym szybciej grę ukończymy.

- grafik nie będzie małą czcionką napisany w Creditsach. Będzie on tak ważny jak ten co napisasze silnik (ja?) .

- chętni podają próbki swoich dzieł i przy okazji numer gadu-gadu (chodzi o komunikator).

 

To tyle. Teraz proszę chętnych o wypowiadanie się :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...