Skocz do zawartości

Zablokowane Najgłupsza reklama Awards


Webzir

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj każdy wybiera swoje nominacje (3) na najgłupszą reklamę. Później dodamy i wyjdzie nam najgłupsza reklama.

 

Moje nominacje: (im więcej punktów tym głupsza)

 

3ptk- Neostrada - "Nie możesz wyobrazić sobie dnia bez neostrady TP!" po prostu mnie ściska jak to słyszę. Gdyby nie to, że brat potrzebuje dynamiczne IP byłbym już gdzie indziej! Wyobrażam sobie dzień bez NTP tak: idę do sklepu i kupuję inny, lepszy internet.

 

2ptk- Starczoki - "Odkryłem nowe gwiazdki! Te gwiazdki to starczoki." - Naprawdę, scenarzysta się napracował.

 

1ptk- Zupy z błonnikiem Winiary - "czuję się zdrowo najedzona!", ta, sprawdź sobie skład.

 

Ogólna kwalifikacja:

 

 

8ptk Starczoki

8ptk - Wilkinson

6ptk - Mango

5ptk- Hop Fruti

5ptk- Zupy winiary

4ptk - Neostrada

3ptk - Dezodorant Axe

3ptk - Nivea

3ptk - Lalka "agatka"

3ptk - Vision Express

2ptk - Vanish

2ptk - Persil

2ptk - Cilit Bang

2ptk - Lacalut Activ

1ptk - Fanta

1ptk - Zupy Wifon

1ptk - VitaLeg

 

(będę aktualizował na bieżąco :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy o to chodzi ale dobra:

3 pkt.dostaje reklama

Reklamy mango gdynia,a zwłaszcza ta z Vibroaction która trwa najdłużej.;p

 

2pkt dostaje reklama

Wszystkie reklamy proszku do prania persil.

 

1pkt.dostaje reklama

Hot fruti

opis:

"chcesz fruti?tak fruti!...lol

 

Edit:

wszystkie reklamy są głupie,no może po za tym tą pepsi z bep.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 pkt. reklama wilkinson (maszynka do golenia) - fajnie, gosciu w basenie dostal nitro xD

2 pkt. reklama vanish - to jest juz stara, jej juz nie pokazuja - babka gadala z mina " :) " lol

1 pkt. reklama fanty - lol dziewczyna niby rzuca do chlopaka fante a rzucila 2 metry od niego xD a chopak sie rzucil jak jakis matol prosto na rzezbie i ja roz...walil xD

czyli jednym slowem zal.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej reklam to ja oglądam na http://gameads.gamepressure.com/ niż w tv.

 

3 pkt. - Nintendo Entertainment System - "You cannot beat us" - http://gameads.gamepressure.com/tv_game_co...ial.asp?ID=5673 - Ktoś, kto to wymyślił, musi mieć *** w głowie...

2 pkt. - Hyundai Comboy - http://gameads.gamepressure.com/tv_game_co...ial.asp?ID=4890 - Po tej reklamie mam koszmary.

1 pkt. - Super Bomberman 2 - http://gameads.gamepressure.com/tv_game_co...ial.asp?ID=5556 - to jest popier... Jacyś chorzy kolesie w kostiumach Bombermana gonią siebie nawzajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guxio - nigdzie o tym chyba nie było napisane, a i wierz mi - więcej głupot jest w telewizji w Japonii i USA niż w Polsce. W Polsce mamy natomiast głupsze i bardziej irytujące reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale kto w Polsce ogląda japońskie i amerykańskie stacje .

Ten, kto wchodzi na strony z reklamami lub youtube.com. Nie ogląda całego programu, ale reklamy owszem.

 

Polska kwalifikacja:

3 pkt. - Reklama golarki, w której facet goli sobie głowę.

2 pkt. - Wszystkie reklamy Cilit Bang.

1 pkt. - Neostrada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaklub

...

Może ciebie akurat interesuje jakie reklamy są w Japonii, ale sądzę, że większość szarego społeczeństwa ma to głęboko w poważaniu, bo nie dość, że muszą przecierpieć reklamy w rodzimej TV i na stronach, to jeszcze mają oglądać je na youtubach.

 

@Mag_Ognia:

Akurat tam śpiewają "It's a kind of magic" i jest to fragment piosenki zespołu Queen :) .

 

Co do reklam:

3pkt - Willa Axe - nie ma to jak zachęcająca reklama do wzięcia udziału w konkursie, normalnie już się palę jak widzę te wymalowane na maksa dmuchane lale robiące bąbelki w wodzie. Do tego ta kaczka na końcu, czyżby podtekst polityczny ;p ?

2pkt - Zupy Winiary - ciekaw jestem, co one jedzą, że czują śladowe ilości błonnika w jakiejś sztucznej zupce z proszku

1pkt - Zupki Wifon - lubię te zupki, ale ta reklama jest tak idiotyczna, że od początku do końca nie wiem o co chodzi w tej całej kłótni, a zakończenia tym bardziej nie rozumiem ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3pkt-Reklama jakiegoś kremiku Nivea, który likwiduje NIEWIDOCZNE pory, a efekty (tzn. brak porów) wyraźnie WIDAĆ już po tygodniu. xD

2pkt-Starciokiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii! :D

1pkt-Reklama tej maszynki do golenia Wilkinsona. ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...