Skocz do zawartości

JdzeX


Gryzli

Rekomendowane odpowiedzi

Eh. Pierwsza gra. Ale to nie jest przynajmiej przerobiony przykład. Niektórzy (nie będę wytykał palcami) przerabiają przykłady, a tak naprawdę najzwyklejszej platformówki nie zrobią. Gra jest słaba, ale to dopiero trening. 2 gwiazdki, na zachętę.

 

@Lowrider: Twoje posty zaczynają mnie denerwować. Myślisz, że one są śmieszne? Zawsze jest coś hamskiego w twoim poście. Nikogo to nie bawi.

 

@Gnysek: Ja mogę cię wyręczyć. Oczywiście, jak będę miał czas i jeżeli się zgodzisz. ;)

 

@All (wykluczam z tego Kryniaka): Czemu piszecie głupoty? Ja wiem, że on tego nie przerobił. Mówicie coś, na co dowodu nie macie. Gryzli zrozumiał kurs, przestudiował go i zrobił grę.

 

Wielkie dzienki.

I tak pozatym masz racje do tego ALL zrozumialem kurs przestudiowalem go i zrobilem gre JdzeX

 

 

@up

Bardzo przepraszam za double posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,teraz się przeżucacie na Catch the Snowman?

:P

 

 

Nom widac że wszyscy idą na Catch The.....

Ale to dla mnie tylko taki egzamin se zrobilem :P nieglugo zrobie fajna gre zobaczycie moze wam sie spodoba bedzie o 10 razy lepsza niz ta :P

 

Nie zmienia to faktu, że wynalazłeś koło od nowa. :P Już żeśmy się nagrali w klikanie w latające ludziki, czekamy na jakąś fajniejszą produkcję...

 

 

Dobrze...

Juz wkrotce bedzie nowa gra :P i lepsza od tej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tak się składa, że także niedawno zrobiłem grę podobną (opublikowałem nawet na pewnym forum, jako źródło rozrywki na 5, góra 10 minut).

Tak się zastanawiam, czy pierwsze gry nie są właśnie zawsze tymi catch the...

Kurs 1945 mile widziany, robię teraz podobną grę (tyle że na znacznie innych zasadach, że o klimacie już nie wspomnę).

Gwiazdek dam 3. Może niezbyt obiektywnie, ale zachęta na lepszą grę być musi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...