Skocz do zawartości

Zablokowane Swords and Monsters


Kajoj

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Swords and Monsters

 

Gatunek: Rpg

 

Opis: Gra robiona na podstawie Lufii i Breath to fire. Nasz bohater żył sobie beztrosko w przyjaźni z leśnymi zwierzętami aż pewnego dnia przybył złoty smok i chciał zniszczyć stworzenia tam żyjące. Jednak bohater staje w ich obronie i przy użyciu czarów z obu stron wybucha potężna kula która przenosi bohatera do miasta a smoka usypia w swojej jamie. Gdy bohater się budzi okazuje się że nic nie pamięta ale mimo to chce zostać podróżnikiem. Pomaga on burmistrzowi pobliskiego miasteczka pozbyć się wstrząsów. Następnie udaje się do stolicy. Kierujemy w niej bohaterem do ukończenia 1 głównego zadania.

 

Download: Aby działała trzeba pobrać to : http://www.rpgmaker.i365.pl/download/progr...sukuru%20XP.exe

a oto już sama gra (w wersji 0.05) http://www.chomikuj.pl/chomikkajoja/Inne/S...ANDMONSTERS.zip

Rozmiar pliku: Gra 2 MB a program do uruchomienia 100 MB

 

 

Autorzy:

 

Programowanie: Kajoj

Fabuła: Kajoj

Grafika: RPG marker TEAM

Muzyka: RPG marker TEAM

 

Znane błędy :

Ortograficzny - Burmisztrz

Nasz "Burmisztrz jest zbyt chojny!

Brak intra!

Menu podstawowe.

Niektóre skrypty nie działają jak należy.

 

 

Screeny:

10ddb2650adcc763.png

952dc67f2373ac99.png

731be59ac9487076.png

61e16f47d9070266.png

85c78ae7be8a3c6b.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to zajmuje tylko 2 mega i nie wiem o co wam kurcze chodzi. Nie pasuje wam RPG marker? To nie róbcie ale mnie nie zniechęcajcie. Chcecie trochę pograć to proszę bardzo mnie nie prowokować do takiego stanu że złożę prośbę do adminów o usunięcie tematu i gra kaput!

I jeszcze jedno. Dodałem jeszcze znane błędy. O nich wiem i już je poprawiam i podczas następnej wersji będzie to zrobione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zajmuje 2 mb, a program bez którego się gry nie włączy 100 mb.

Któregoś dnia zobaczysz, że sklejanie gry z gotowców jest nudne, a pisanie skryptów, silników, ogółem wszystko swoje (no może oprócz grafiki i muzyki :P) jest fajniejsze i możesz podziwiać siebie, jak Tyś to zrobił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum o GameMaker a nie o rpgmaker,po za tym żeby odpalić tego s**a trzeba sciagać dodatkowo 100 mb.

co do błędów,nikt chyba nie ściągnął,bo 102 mb to za dużo, po za tym grafiki nie twoje i nic szczególnego tam nie zrobiłeś,rpg maker robi za ciebie.

Admini nie usuną tematu bo nigdy tego nie robia,jak już to możesz go zamknąć.

 

ja tego na bank nie ściągne jak tyle to waży, a screeny nie są zachęcające sad.gif

Bo to grafiki z rpgmaker,nawet tego nie zmienił....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to zajmuje tylko 2 mega i nie wiem o co wam kurcze chodzi. Nie pasuje wam RPG marker? To nie róbcie ale mnie nie zniechęcajcie. Chcecie trochę pograć to proszę bardzo mnie nie prowokować do takiego stanu że złożę prośbę do adminów o usunięcie tematu i gra kaput!
Ja cie nie zniechęcam, tylko chcę zwrócić twoją uwagę iż rpg maker ma małe możliwości, jeśli nie zna się języka skryptowego, dlatego zachęcam cię do gm, początek w gm może być trudny, ale za jakiś czas będziesz mógł robić prawie wszystko. Po za tym sądze że jeśli ktoś chce robić gry, to większą frajde powinno dawać mu napisanie niezłego silnika do gry, niż tylko budowanie plansz itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz wole bardziej sobie sciagnac diablo 1 i pograc ..

 

Tez nie chce cie zniechecac ale moj kumpel chcial w to sie bawic ale po kilku tygodniach stwierdzil ze w porownaniu do gm to jest beznadzieja :S ze ma wieksze mozliwosci i pole do popisu w gm :P

 

Ja tam nie wiem jak z rpg makerem wiem tyle co z gadania tego kolegi i stron co czytam , tez chcialem zrobic w tym jakies rpg na poczatku mojej przygody z robieniem gier ale po kilku tygodniach proby sledzenia na forum , skryptow , przykladow , przesiedzenia kilkami godzin przed kompem i wymyslaniem nowch coraz to lepszych skryptow stwierdzilem ze mi nie trzeba rzadnych rpg makerow jak wystarczajaco umie do gry rpg zeby zrobic sobie ja w game makerze

 

Nie wiem tak z doswiadczenia ale rpg maker to jest chyba cos w stylu programow click and play , wstawiasz , ustawiasz i grasz

 

Ja oceny ci nie dam bo nawet nie wiem jak wyglada robienie w prg maker takze nie mam co cie krytykowac jak i chwalic xD

 

ps . gra 2 mb a program do uruchomienia 100 mb , mi sie wydaje ze w tym rpg makerze jak tak wszystkie gry i odpalanie wyglada to daleko nie zajdziesz xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...