Skocz do zawartości

problem z Disciples II


trolu122

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem. zainstalowałem gre Disciples II ale kiedy ją odpalam mam takie poziome czarne paski na ekranie :/ gra działa wszystko jest ok tylko te paski wyskakują i przez nie mało co widać :/ wie ktoś moze czemu tak sie dzieje? złe sterowniki czy cos? co powinienem zrobic/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może odświeżanie monitora za niskie masz ustawione? Miałem z tą grą identyczny problem. Zmień je na wyższe w Właściwościach Ekranu->Ustawienia->Zaawansowane->Monitor... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam pirata i co z tego :-D no te sterowniki co instalowałem to własnie z NVIDI strony to chyba muszą być najnowasze :/ chyba że cos źle wybrałem :P ale raczej dobrze

 

edit: cos chyba porypałem :D na polskiej stronie jest inaczej niz na ang. :D

 

sorry może mi ktoś pomóc bo szukam ale tu jest tyle tego ze nie jestem pewien co pobrać :(

NVIDIA RIVA TNT2 Model 64/Model 64 Pro

takie coś mam, windows 2000

 

edit: bardzo prosze o pomoc bo wywaliłem stare sterowniki chcąc zainstalować nowe ale wyskakuje komunikat że nie znaleziono sterowników do sprzętu i nie mam teraz żadnych sterowników!!! :D i nie mówcie żebym se ze stron NVidi ściągnął bo tam jest tyle tego że nie wiem które wybrac :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nie mówcie żebym se ze stron NVidi ściągnął bo tam jest tyle tego że nie wiem które wybrac

My nie wiemy jaką Rivę TNT2 masz...

NVIDIA RIVA TNT2 Model 64/Model 64 Pro

 

ja sie na tym nie znam, scigam TNT2 -> win200/xp czyli powinno działac ale nie działa, dlatego prosze jeśli ktoś sie na tym zna żeby mi pomógł i podał konkretny link a nie "poszukaj na stronie nvidi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...