Skocz do zawartości

PL lub ANg do Heroes IV


T.K.

Rekomendowane odpowiedzi

CZy mógłby mi ktoś pomóc bo nigdzie nie umię znaleść PL lub Ang do Heroesa IV. Widziałem jeden temat gdzie gościowi pomogliście dlatego również prosze o szybką pomoc. Mam jakąś chińską wersje gdzie nie ma żadnych napisów tylko jakieś kreski i w ogóle....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie najbardziej wciągneła 2 częśc XD Trójka też całkiem dobra, ale styl grafiki mi się niezbyt podobał. (po za tym 2 posiadam, kupiłem kiedyś za 10zł (chyba mój najlepszy zakup w dziedzinie gier) , moża dlatego bardziej mi sie spodobała). Chyba specjalnie szukałeś takiej wersji języcznej, albo szukałeś tam gdzie nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja for kupiłem w sklepie taka sobie najlepsza jest 3 część z dodatkami i jeszcze jednym nieoficjalnym Wake of Gods.

Piracie jeden!:x

 

WoGa nie kupisz, ściągnąłeś go chyba. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az mi sie przypomnialy czasy jak z kuzynostwem i qmplami siedzielismy calymi dniami i gralismy w H2 a potem H3 xD .. najlepsze , te gry to mialy klimaaat <3 .. Jak sie przechodzilo z 1 na 2 to tyle nowosci ze w glowie sie nie miescilo ;o , ulepszenia , umjejetnosci bohaterow , nowe zamki <3 stare dobre czasy :P

 

WOG jest calkiem udanym dodatkiem nieoficjalnym musze przyznac .. jeszcze teraz planuja dodac nowy zamek (taki jakis starozytny egipt) prace juz trwaja i oby sie im to udalo wykonac :)

 

Co do IV to widac bylo ze to komercyjne posuniecie , wykorzystujac slawe i sukces jaki odniosly poprzednie czesci , panowie z 3DO mysleli ze upchna jak najwiecej egzemplarzy i zarobia kupe szmalu .. jednak sie tak nie stalo , wrecz przeciwnie .. firma upadla/zostala sprzedana :( A szkoda , ..

 

Nie chce nikogo zniechecac do IV ale ta grafa mnie przerarza , jest tak bajeczna i wogole , ...

 

@TOPIC

 

A co do tematu , to nie da rade sie poprostu spolszczenia wgrac ?

 

www.spolszczenia.pl/

spolszczenia.cvr.pl/

www.cda.pl/spolszczenia/

 

Napewno w google znajdziesz o wiele wiecej innych :P

 

 

A tutaj masz dobra oferte wg mnie xD http://www.gram.pl/gra.asp?id=80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego zamku w Wake of Gods, to wiem o rownoleglych pracach nad trzema roznymi: Forge (ktory zostal w AB zastapiony "wrotami zywiolow"), cos z mrocznymi elfami a'la Warcraft 3 oraz wyzej wspomniane pustynne klimaty z motywami ze starozytnego Egiptu.

 

EDIT: Na dodatek wydaje mi sie, ze w sklad wszystkich trzech grup wchodza Polacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez slyszalem o tym zamku z mrocznymi elfami , znaczy sie widzialem screeny , ujdzie w tloku , z tym zamkiem egipskim takim to calkiem ciekawe to wychodzi , a te forge to lepiej zeby nie dodawali . Jakies machiny wojenne , czolgi czy cos . Jak to by sie mialo z reszta jednostek i zamkow h3 ? nijak . xD Tylko klimat to zepsuje .

 

Moze by pasowalo wypisac dla zachety co dodaje wog bo moga coniektorzy nie wiedziec :P

 

- dowodcy oddzialow (cos jakby drugi heros , dodatkowa armia zdobywajaca poziom przedmioty , mozna rozwijac na maga , lucznika , wojownika) osobiscie uwarzam ze jeden z lepszych pomyslow

 

- 8 Jednostka , sa budynki do ulepszania 7 jednostki na 3 poziom , np arcydiably na antychrystow . itp

 

- nowe przedmioty

 

- nowe neutralne armie

 

- efekt falujacych drzew (zbedne) raczej tak dla picu czy cos xP

 

Wogole sporo nowosci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te forge to lepiej zeby nie dodawali . Jakies machiny wojenne , czolgi czy cos . Jak to by sie mialo z reszta jednostek i zamkow h3 ? nijak . xD Tylko klimat to zepsuje .

Widać, że nic nie wiesz o fabule serii Might and Magic. Fabularnie Forge ma dużo większe prawo bytu niż wstawiony zamiast niego Conflux.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nic nie wiesz o fabule serii Might and Magic. Fabularnie Forge ma dużo większe prawo bytu niż wstawiony zamiast niego Conflux.

 

Niby jakie prawo ?

 

A ja pisalem ze to nie pasuje ogolnie do calej gry .. zrozum jak to wyglada , ludzie sie klepia z potworami , tu nagle wpada artyleria z przyszlosci i rozwalaja wszystko .. Pasuje jak malo co xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elementy sci-fi były częścią świata Might and Magic od samego początku. Jakbyś się zagłębił nieco bardziej w ten temat, to dowiedziałbyś się, że w niektórych grach z cyklu, obok mieczy i magii, można było posługiwać się karabinami laserowymi (choćby Might and Magic 7). Podróże kosmiczne też w fabule są dość częste. Dodajmy do tego, że tak naprawdę diabły i anioły z HoMM3 w żaden sposób nie wiążą się z żadną boskością lub "szatańskością", a są po prostu... kosmitami.

 

Może powyższe brzmi bzdurnie i niedorzecznie, ale zapewniam cię, że pobieżna analiza dowolnej strony opisującej historię Might and Magic to potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elementy sci-fi były częścią świata Might and Magic od samego początku. Jakbyś się zagłębił nieco bardziej w ten temat, to dowiedziałbyś się, że w niektórych grach z cyklu, obok mieczy i magii, można było posługiwać się karabinami laserowymi (choćby Might and Magic 7). Podróże kosmiczne też w fabule są dość częste. Dodajmy do tego, że tak naprawdę diabły i anioły z HoMM3 w żaden sposób nie wiążą się z żadną boskością lub "szatańskością", a są po prostu... kosmitami.

 

Może powyższe brzmi bzdurnie i niedorzecznie, ale zapewniam cię, że pobieżna analiza dowolnej strony opisującej historię Might and Magic to potwierdzi.

 

Ale ja cie rozumiem ale ty chyba mnie nie :P

 

Tez to czytalem cos mi tu napisal . To bodajze z wywiadu z gosciem z 3do czy z kims tam. Ale mowie nie o calej sadze might and magic ale o h3 . Z perspektywy gracza popatrz a nie programisty ktory tak napisal , przecierz h3 pokazuja walke potworow i ludzi , i jak to sie ma niby wkomponowac w to armie przyszlosci ? .. Chodzi mi o ten klimat ktory wogole jest w h3.

 

A wracajac do tego mrocznych elfow zamku to to byly tylko wstepne spekulacje i nie wiadomo czy to sie przyjmie jezeli zbytnio bedzie przypominac warcraftowskie stwory i budowle.

 

Jak narazie oficjalnie prace trwaja nad "egiptem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...