Skocz do zawartości

pasek życia


Luki

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko już mam tylko nie wiem jak zrobić, że , gdy jest pasek życia to żeby nie raz mi się odjeło życie, a po tem, wcale.Tylko, że, gdy dotknie mnie przeciwnik pierwszy raz to mi się będzie odejmowało życie i jak drugi raz to też i jak trzeci to też itd.Szukałem już ale nie mogłem znależć. :crying:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko już mam tylko nie wiem jak zrobić, że , gdy jest pasek życia to żeby nie raz mi się odjeło życie, a po tem, wcale.Tylko, że, gdy dotknie mnie przeciwnik pierwszy raz to mi się będzie odejmowało życie i jak drugi raz to też i jak trzeci to też itd.Szukałem już ale nie mogłem znależć. :crying:

Jakim algorytmem szyfrowałeś ten post ? Bo nic nierozumiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki andrzej1_1.Sprawdziłem twój script i działa.Ale mam jeszcze jedno pytanie.Jak zrobić że gdy mnie dotknie przeciwnik to mi się odejmie życie i trzeba potrzekać z pięć sekund żeby mi odjeło ponownie życie.Teraz jaśniej powiem o co mi chodzi :P : Chodzi o to że,gdy przeciwnik mnie dotknie to jeśli nie minie pięć sekund i mnie dotknie to mi się nie odejmie życie.Tylko życie mi się ponownie odjęło musi minąć pięć sekund od zadanych mi obrażeń w cześniej.Może troche trudno to załapać,ale inaczej nie umiałem sformułować tego posta. :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrob to na alarmach i jakiejs zmiennej :P

Dajesz w przeciwniku np.

uderzyl=0

przy kolizji z bohaterem odjecie zycia (jesli zmienna uderzyl=0) i zmienia zmienna na uderzyl=1 i jakis alarm np na 50 stepow.

noi w tym alarmie wracasz ta zmienna na 0 i voila, gotowe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...