Skocz do zawartości

Problem z GM na laptopie


fervi (Skovv)

Rekomendowane odpowiedzi

Wpierw to może zacznę. czy nie za słaby trochę ten laptop ?? :D To znaczy wiesz, ja słyszałem, że są problemy z GM-mem poniżej 256 RAM-u... Bo wtedy musi zrelokować biblioteki do pagefile'a, a to ostro spowalnia system i jeśli masz mały dysk to może też być bałagan w dynamicznych bibliotekach i wtedy coś się może zagubić i takie jaja wychodzą :P Albo dodaj RAM-u, albo wywal bibliotekę Xtrem'a z kernela (jeśli masz ActiveX-a, ew. starsze programy takie pod 98 pisane), albo z systemu, ale tego ci nie radzę, bo to jest raczej dla profesjonalnych użytkowników ^^, lub po prostu przeinstaluj GM-ma. Czasem pomaga xP.

 

Btw. Aha, co ważne: powiedz czy to jest rzeczywiście laptop, czy może też deskop albo zwykły tablet ??

 

@EDIT: Aha, nie przeczytałem twego drugiego posta xD (qrcze, fqrkfiający jest ten nowy system pokazywania postów >.<)

W win 2000 biblioteki z kernela są instalowane bezpośrednio do folderu systemowego i folderu systemu (system32), więc raczej nie ma szan na ich edycję w normalnym trybie ;/. No i trzeba tu jeszcze dociec, czy w ogóle chodzi o te biblioteki Xtrem'a kernelowe, czy programowe, bo jeśli to drugie, to wystarczy reinstalnąć/usunąć tymczasowo bilbio Xtrem'a, preinstalnąć GM-ma i znów załączyć biblio...

 

Jeśli chodzi o GM-ma 7, to nie znam zbyt dobrze (jeszcze) jego struktury dynamicznej, więc nie wiem, jaki ma wpływ na biblioteki kernela/Xtrem'a z win 2000 pod platformą mobilną... Natomiast doradzam ci na razie, byś dokupił RAM-u, bo może to rozwiązać niektóre problemy z alokowaniem bibliotek, w tym m.in. Xtrem'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...