Skocz do zawartości

Zablokowane Kto lubi mundurki?


CP-player

Kto lubi mundurki?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. LUBISZ?

    • TAK
      5
    • NIE
      6
  2. 2. DLACZEGO?

    • NIE CHCE WYGLĄDAĆ JAK GIERTYCH
      4
    • SĄ SEXI
      3
    • CHCE WYGLĄDAĆ JAK GIERTYCH
      1
    • NIE SĄ SEXI
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Nieprawdopodobnie mądry temat z jeszcze bardziej niesamowicie inteligentną ankietą.

 

Ja powiem, że mundurki, jak i inne pomysły ministra popieram w całej rozciągłości. Zresztą jego pomysły i tak tylko będą działać na mnie przez rok. I powiedz mi, co mają mundurki do wyglądu a 'la Giertych? :confused: Nie głosuję, bo ta ankieta jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, no tak. Argument nie do odparcia. Nawet na stronie głównej była już taka ankieta, więc po co to powielać? W tej twojej nie ma żadnej mądrej opcji do głosowania i jest nastawiona, że mundurki to zło, bo twierdzą tak dzieciaki z klas 1-5 podstawówki. Dziękuję za takie coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, no tak. Argument nie do odparcia. Nawet na stronie głównej była już taka ankieta, więc po co to powielać? W tej twojej nie ma żadnej mądrej opcji do głosowania i jest nastawiona, że mundurki to zło, bo twierdzą tak dzieciaki z klas 1-5 podstawówki. Dziękuję za takie coś.

 

dobra dobra to że taka ankieta była to nie wiedziałem,ale twierdzą tak z klas 1-6podstawówki i niektórzy z 1 gimnazjum

 

EDIT:kto dał że lubi mundurki i że są sexi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
-' date='28.06.2007 - 17:39' post='85330']@Ranmus: za dużo anime :P
Ostatnio oglądałem anime dobrych parę lat temu. :) No ale o mundurki takiego typu bym się nie obraził, zresztą nic lepszego do wyboru w ankiecie nie było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...