Skocz do zawartości

Komiks


Wolfoxer

Rekomendowane odpowiedzi

daruj sobie ;/

Sprzeczanie sie ze Windows > Linux nie ma sensu, bo tak nie jest.

Wygoda jednak podstawą zadowolenia.

 

Jednak użytkownicy kłócą się o to który OS lepszy, i obie strony mają swoje racje więc zamierzam tworzyć także paski o "walce" użytkowników, ale oczywiście mój komiks nie będzie pochlebiał tylko Windowsa lecz także Linux'a, bo się zrobi nudny jak tylko Windows będzie wygrywał.

A takie paski skończe jak się przestaną kłócić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym daruj sobie chodzilo mi o to.

 

Ale się trzeba jakoś rozgrzać nie? :)

 

@Jabol

Kłócicie się, wiem bo znam kolesia który wszedł na IRC'a i przyznał się do Windowsa to go zwyzywali (chociaż dokładnie to nie wiem bo ja go tam tylko wysłałem XD [a właściwie mu powiedziałem, że IRC'a macie a on wszedł])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak użytkownicy kłócą się o to który OS lepszy, i obie strony mają swoje racje więc zamierzam tworzyć także paski o "walce" użytkowników, ale oczywiście mój komiks nie będzie pochlebiał tylko Windowsa lecz także Linux'a, bo się zrobi nudny jak tylko Windows będzie wygrywał.

A takie paski skończe jak się przestaną kłócić

Czyli nigdy nie skończysz :P

 

Wiesz, użytkownicy kłócą się nawet, która werja Windowsa® jest lepsza, więc zawsze znajdzie się w tym świecie jakiś pretekst do wywołania wojny programistycznej :D (bleh, ale nazwa)...

 

Poza tym, fajnie by było, gdyby to jednak Windows® zawsze zwyciężał xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna? :rolleyes:

 

to był przykład obrazy obozu Windowsa. Mówię Wam, od kiedy Marmot Blackmaul i Jabol otworzyli IRC te wojny toczą się nieustannie (wiele razy dostałem kicka że nie mam Linuxa, więc tutaj was mam - po prostu zachowujecie się jak dzieci. To jest w stylu "ty ńie maż transformera jak my wienc idź sopie". Moim zdaniem powinniście sobie uścisnąć dłoń i podpisać pakt Ribbentrop-Mołotov.)

 

@Proxx:

ja mam oryginalnego Windowsa.

 

@topic

 

jak na pierwszy numer nawet nieźle, z tym że linuxowcy powinni wyglądać jak pingwiny, no i jakieś tło dodać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supavader, co ty pierdzielisz? to nie my się zachowujemy jak dzieci tylko ty, zmyślając że dostajesz kicki za to że używasz windowsa. ani razu nie było takiej sytuacji i nikt nie dostał za to kicka. i jeżeli dla ciebie kłótnia polega na powiedzeniu od czasu do czasu 'windows sux' albo 'linux sux' to wybacz, bo jak dla mnie kłótnia to rodzaj dyskusji z wymienianiem argumentów, a na GMClanie widziałem takie coś tylko raz (i potem Ranma zamknął topic ;]). a irc to irc, nie panuje tam poważna atmosfera tylko luźna, więc radziłbym nie traktować wszystkiego na poważnie.

 

i powtarzam kolejny raz - żadna "wojna" nie istnieje.

 

i kończę rozmowę ;q

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---

Wchodzę na #gmclan.

Leci tekst "spier****j!"

Dobra wychodzę.

 

Wchodzę na #gm.polska.

Leci tekst "spier****j!"

Dobra wychodzę.

 

I gdzie ja mogę żyć?

---

Zaczynam pisać wiersze o was. xD

 

Wymyślacie strasznie. Nie ma "wojny". Ja bym to nazwał przyjacielską złośliwością - bo w końcu znamy się parę lat i nie wyobrażam sobie żebyśmy się kłócili o to jaki OS jest lepszy. To tak jakby się sprzeczać które nadzienie do pierogów jest lepsze - kapusta czy ser? Rzecz gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supavader, co ty pierdzielisz? to nie my się zachowujemy jak dzieci tylko ty, zmyślając że dostajesz kicki za to że używasz windowsa. ani razu nie było takiej sytuacji i nikt nie dostał za to kicka. i jeżeli dla ciebie kłótnia polega na powiedzeniu od czasu do czasu 'windows sux' albo 'linux sux' to wybacz, bo jak dla mnie kłótnia to rodzaj dyskusji z wymienianiem argumentów, a na GMClanie widziałem takie coś tylko raz (i potem Ranma zamknął topic ;]). a irc to irc, nie panuje tam poważna atmosfera tylko luźna, więc radziłbym nie traktować wszystkiego na poważnie.

 

i powtarzam kolejny raz - żadna "wojna" nie istnieje.

 

tja, sarkazmy i żarty. Tyle że bardzo niesmaczne. Jak można uznać coś żartem, skoro jest to powtarzane co wejście? Ciągle jest tylko komenda !lamers (co na #gmclan daje wiadomość Lamers go out!) po czym jestem delikatnie mówiąc poproszony o wyjście. Poza tym nie zmyślam, że dostaję kicki. Gdybym zapisywał rozmowy na IRC wszystko by się wydało. Co do *wojny* polegającej na mówieniu "od czasu do czasu" linux sux albo windows sux, to też nie jest do końca prawdą (mam tutaj na myśli "Feel the kick! Kick the Windows.", " Feel the power of bluescreen!", "Lamers go out, now!"). Czy też sławna wypowiedź guxia "gowno= winodws". Wojna jest, może nie kolosalna, ale jest, a to, że tego nie widzisz nie moja sprawa :) nie żebym tutaj kogoś obrażał, ja po prostu ujawniam fakty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, ujawniasz fakty. ciesze się. możesz iść pracować w redakcji "Faktu". lol.gif

 

ale ok, bo już mnie to nudzi. odpowiadam ci ostatni raz i na tym koniec (chyba).

 

ak można uznać coś żartem, skoro jest to powtarzane co wejście? Ciągle jest tylko komenda !lamers (co na #gmclan daje wiadomość Lamers go out!) po czym jestem delikatnie mówiąc poproszony o wyjście.
jak uważasz siebie samego za lamera - to nie mój problem, tylko twój. i kolejny raz zmyślasz, bo nikt nie używa tego cały czas. od czasu do czasu, owszem.
Poza tym nie zmyślam, że dostaję kicki. Gdybym zapisywał rozmowy na IRC wszystko by się wydało.
"gdybym był bogaty to bym farmę miał".
Co do *wojny* polegającej na mówieniu "od czasu do czasu" linux sux albo windows sux, to też nie jest do końca prawdą (mam tutaj na myśli "Feel the kick! Kick the Windows.", " Feel the power of bluescreen!", "Lamers go out, now!")
jak to jest dla ciebie wojna to po prostu żal mi ciebie.
Czy też sławna wypowiedź guxia "gowno= winodws".
aha, rozumiem że guxio nie może wyrażać swoich poglądów?

 

i jeżeli #gmclan jest dla ciebie takim siedliskiem zła i miejscem wojny, to po ch$j tam siedzisz?

 

apage satanas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam się z Supavaderem, a w swojej wypowiedzi Jabol nie podałeś żadnych porządnych faktów przeciwnko argumentom Supavadera, tylko chciałeś go "ośmieszyć", przykład

QUOTE

Poza tym nie zmyślam, że dostaję kicki. Gdybym zapisywał rozmowy na IRC wszystko by się wydało.

"gdybym był bogaty to bym farmę miał".

 

i jeżeli #gmclan jest dla ciebie takim siedliskiem zła i miejscem wojny, to po ch$j tam siedzisz?

 

apage satanas.

 

QUOTE

Czy też sławna wypowiedź guxia "gowno= winodws".

aha, rozumiem że guxio nie może wyrażać swoich poglądów

Czy jakbym teraz zaczoł obrażać twoją rodzinę, to było by to tylko wyrażanie mojej opinii? Opinia powinno polegać na zwróceniu uwagi na minusy i plusy jakiejś rzeczy (powinno byc poparte argumentami). A wypowiedź guxia jest poprostu obrazą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeżeli #gmclan jest dla ciebie takim siedliskiem zła i miejscem wojny, to po ch$j tam siedzisz?

 

masz rację, już tam nie będę siedzieć.

 

jak uważasz siebie samego za lamera - to nie mój problem

 

raczej wy mnie za takiego macie.

 

dobra, koniec offtopa, wracajmy do tematu głównego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zgadzam się z Supavaderem, a w swojej wypowiedzi Jabol nie podałeś żadnych porządnych faktów przeciwnko argumentom Supavadera, tylko chciałeś go "ośmieszyć",

Skoro argumenty są niczym nie potwierdzone i pisane na gdybanie to po co przygotowywać kontrargumenty?

Czy jakbym teraz zaczoł obrażać twoją rodzinę, to było by to tylko wyrażanie mojej opinii? Opinia powinno polegać na zwróceniu uwagi na minusy i plusy jakiejś rzeczy (powinno byc poparte argumentami). A wypowiedź guxia jest poprostu obrazą.

Nie, to byłoby obrażenie imienia drugiej osoby, bo istnieje różnica pomiędzy dziełem wystawionym na publikę, tworzonym przez określoną firmę, a bliskimi osobami dla drugiego człowieka. Microsoft musi się liczyć z tym, że ludzkość nie rzuci się na nich z otwartymi ramionami, tylko każdy będzie wyrażał opinię o ich produkcie, w taki czy inny sposób.

 

EDIT:

raczej wy mnie za takiego macie.

A możesz podać konkretne teksty które by wskazywały na taki stan rzeczy? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrub może 10 takich komiksów bo jak będzisz dawał tak pojedynczo to szybko się znudzi.

 

Jeszcze miał mi pokazać Tymon swoją kreskę :) Jak mi się spodoba jego wykonanie to będe robił po kilka i mu wysyłał, jak nie wypali w sumie też będe się starał umieszczać po kilka. Może nawet kiedyś to przerobie i będe drukował ^^ XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz zrobić strone o tym komiksie,kiedyś był fajny o takim chłopku,tylko nie pamietam nazwy.=]

 

Webmasterstwo mam w małym palcu, tylko nie wiem czyj to palec XD (czyt. jak ktoś zrobi stronkę w stylu tej : smola.kuzniki.net [chyba dobry adres], to z wielką chęcią przyjmę pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba odcinki są jakieś takie "sztywne". Aha-i dlaczego znowu GMclan? Przecież w Sieci jest mnóstwo miejsc, w którym możesz zaprezentować swoje prace i gdzie będziesz mógł bardziej rozwinąć "skrzydła". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...