Skocz do zawartości

Problem z... No wałśnie, z czym?


Webzir

Rekomendowane odpowiedzi

ps2.A miałem cie za coś lepszego :F

o_rly.jpg

Tyle jestem w stanie Fire odpisac na twój post który jako enty z rzedu nie posiada zadnej interesujacej tresci merytorycznej - czyt. kazdy z was tworzy jakas czesc tego spamu, starajac sie zachowac twarz jako rycerze w lsniacej zbroi walczacy o pokoj w dziale Valhalla, lolfl. Apropo, dobrze ze juz mnie za "coś" nie masz.

tak, na temat Guksja i jego buntu Ranmus zaczął dyskusję, ale Maximal i Ivin już nie bardzo ;D ale oczywiście trzeba było zironizować, no nie?
Jezeli ktos umyslnie nazywa mnie talibem, to nie robi tego raczej dla zabawy, tylko zeby mnie podkrecic, a krotko mówiac jest to zalosne. I chyba wlasnie to mu napisalem, y? Nie bawia mnie takie zarty, nie mam zamiaru ich tolerowac.

 

Dodatkowo, warto zaznaczyc ze Ranma posiadal jakiekolwiek argumenty w przeciwniestwie do waszego ciaglego flejmu na moja >dojrzałość< i dalo sie z nim wymienic swoje poglądy w kulturalnej forumowej konwersacji.

 

@do Firemarka, to ze nie pisze na forum, nie znaczy ze tu nie zagladalem. Patrzylem sie jak to forum stopniowo zamienia sie w kółko wzajemnej adoracji, zamkniete na osoby z zewnątrz. I chyba tak juz pozostanie.

 

Ranma@ Ah, widzisz, dobrze ze poszedlem sobie zrobic cos do picia ^^'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...