Skocz do zawartości

HLGS (High level game studio)


Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym reaktywować mój stary team który przedtem niemiał dobrego grafika i się rozpadł.

A więc potrzebujemy:

-Grafika

-Level makera

-Fabułowca i wogóle gościa od tekstów itp.

-Webmastera

Do teamu należą:

Proxx(grafik próbny)

Wisznu(pomocniczy programista)

Acha i proszę o nie wypisywanie niepotrzebnych komentarzy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za "potrzebny" komentarz :lol2:

 

Nie ma sprawy, ale gdy ktoś zacznie się nabijać z tej nazwy (tak jak Cyberdog z Power of Games - "Power of shit"), to zobaczymy, kto będzie się "śmiauuu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ja mam kilka pytań do osób które bawiły się w teamowanie, bądź też chcą się zabawić - nie tylko Szymeka.

 

1. Dlaczego szukanie członków kończy się na umieszczeniu ogłoszenia na forum? Aż takie leniwe pośladki macie?

2. Dlaczego zbieracie najgorsze szumowiny i mówicie że jakoś to będzie, bo ludzie jeszcze zdobędą doświadczenie?

3. Dlaczego mówicie że "w kupie siła"?

4. Dlaczego bawią się w to ludzie którzy w ogóle nie mają doświadczenia czy też nic nie umieją, tzn. nic nie wnoszą do ekipy?

 

Ja bardzo proszę o odpowiedzi na te pytania. =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc jak mam szukać bo jak zacznę pm'y wysyłać to do mojich "leniwych pośladków" dobiorą się moderatorzy??
Dobry pomysł, niech moderatorzy dobiorą się jeszcze do PW użytkowników! :D

 

A tak serio, jak będziesz komuś zawalał skrzynkę z "prośbami" to na pewno skończy się sprawa u moderatorów. W przeciwnym wypadku nie widzą problemów.

 

A z jakiego powodu uważasz że ja nic nie potrafię i nic nie wniosę do teamu??
Może nie nic, ale mało. A skąd to wiem? Po ilości Twoich pytań na forum i ich poziomu. I na tym skończę. =]

 

A jako przykład, klik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm a ja też chciałem kiedyś zrobic team, ale teraz stwierdzam że mało to sensowne, chyba że naprawdę tworzący go ludzie si euzupełniają a nie ja bede grafikiem, ty programista, to ty napisz fabułe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, żebym protestował, róbta se czy coś, ale:

 

-jeśli z góry nie wiesz, kogo chcesz mieć, to daleko nie zajedziesz - a nie wiesz, bo założyłeś ten temat(łatwo wytłumaczyć dlaczego: musisz dobrze znać się i rozumieć z ekipą, bo będą kłótnie i opór)

-jeśli chcesz robić drużynowy projekt, to wszystkie strony (nie tylko Ty) muszą się wykazać inicjatywą, a nie tylko "zapisuje się!"

-Ty też nie wykazujesz się inicjatywą; nawet nie napisałeś, jaki cel ma twój "team". gracie w Counter Strike :)?

 

pozdro, nie zapisuje i nie zapisze się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do prowadzenia grupy przydatna jest również umiejętność klarownego wypowiadania się, używania znaków interpunkcyjnych, a także rozróżniania faktów i opinii. osiem. opór. "nie" z czasownikami piszemy OSOBNO! :|

 

(a tak w ogóle, co będziesz robił w swojej grupie, zakładając, że tworzycie gry? bo wszystkie stanowiska są albo obsadzone, albo poszukujesz osób, które mogły by je zająć O_o)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...