Skocz do zawartości

Czas robienia gry


Rekomendowane odpowiedzi

Ile przeciętnie robi się grę bo sam jeszcze ania jednej nie skończyłem(oprócz pierwszej gry kulka ale to było coś co każdy umie zrobić)

 

 

 

Mam engine i 2 plansze gry i zajeło mi to 3 tygodnie po 2-3h dziennie na kompie.

 

Macie tu tą grę powiedzcie czy jest fajna i czy opłaca się kontynuować tworzenie tego projektu DOWNLOAD

 

Tutaj macie screen Napiszcie coś o grafice i spróbujcie wyłapać błędy ALE TO NAWET NIE JEST BETA WERSJA

 

szpenio1.jpg

 

GRAFIKA W GRZE - ALL ja oprócz jednej grafiki z gm

 

NIE dałem tego postu w demach ani w gotowych grach bo to nie jest nawet demo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musisz się najpierw rozpędzić podskoczyć i naciśnąć spację

 

Lub

 

po prostu przytszymać klawisz i iść w bok

 

 

Jak ci się nieuda przejść napisz to podam kod do drugiej planszy

 

NARAZIE SĄ TYLKO DWIE

 

 

EDIT:

 

tego nie ma wtreningu aby przejść poziom musicie wejść na pomarańczowy murek z zielonym napisem.

 

 

 

Czy ktoś może zrecenzować mi ten projekt

 

wszyscy tylko chyba ściągają bardzo prosze o recenzje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adster

Hmmm...błędów jest sporo i to tych, które od zawsze trapią początkujących "Gamemakerowiczów". Ludek zawsze "zacina się" na windach wtedy, kiedy jest na nich w momencie zmiany kierunku "lotu" platformy na "w górę". Poszukaj na forum, a na pewno znajdziesz rozwiązanie problemu! Był taki temat i to nie jeden raz. To czołganie jest strasznie niedopracowane.

 

Pomimo dość częstych bugów grało mi się...O ZGROZO!...całkiem przyjemnie! ;) Może to nie jest rozrywka najwyższych lotów, ale nie byłem sfrustrowany, a to już coś. Dałeś dużo urozmaiceń do tej gry (np: chwytanie się ścian), co zaliczam na plus. Masz smykałkę do tworzenia platformówek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tych platform to szukałem kożystałem z kodów ale nie pomagało może coś poradzisz?

 

Dzięki za dobrą recenzje . Urozmajceń w grze będzie więcej mam już taki objekt który sprawia że skacze się wyżej i myśle też o poziomie w kosmosie ze stanem nieważkości.

 

Pamiętajcie że robię tęgre w niezarejstrowany m gm-ie

 

Czekam na kolejne recenzje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet całkiem fajne! Bohater fajnie wygląda, ale reszta grafiki trochę odbiega od poziomu( a szczególnie te nieszczęsne budynki w tle). Popraw te czołganie bo trochę dziwnie ono wygląda :D.

Fajny też pomysł z tym czepianiem sie murków, ale według mnie 9 sekund to trochę za mało!(daj jakieś 12)

Ogólnie fajna gierka, która ma duży potencjał, ale to od ciebie zależy czy go wykorzystasz!

 

EDIT: Co do niezarejestrowanej kopii GM to w przypadku platformówki 2D raczej nie powinno być wielką

przeszkodą, no chyba, że na gwałt będziesz chciał te "partikyl efekt" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz czego może to być przyczyna bo nie wiem jak to poprawić

 

 

EDIT:

 

 

Mam jeszcze jeden problem kiedy używam efektu parallaxu i daje stwórz nowy objekt pokauje się błąd objektu control(od parallaxu)

 

Co to może być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...