Skocz do zawartości

Play Games


Maxpayn

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak....niedawno powstał team Play Games. Potrzeba nam nowej świeżej krwi a zarazem chcieliśmy wam przedstawić grupe i poinformować o naszym istnieniu :]. Nasz Team narazie nie ma strony ale w najblizszmy czasie powstanie :] .Jak narazie do naszego zespołu należą takie osoby jak:

Maxpayn-Szef,programista

Robertos-Grafik

Bagniak-Grafik

Pablo(mr_woozie)-scenarzysta,teksto-pisarz

 

Szukamy userów godnych uwagi, których możemy przyjąć do teamu na różne stanowiska. :play_ball:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymek: prosze bardzo Block Destroyer to jest jedna z moich pierwszyh gierek w dodatku demo ale tera jestem na wyszym poziomie i juz wiem wiecej o GM

A i poogladaj se jak pomagalem ludzia moglbym dac linki do tych teamtow ale mi sie nie chce :]

 

@Ikeni: podaj swoje gg na pm :)

 

Ktoś się jeszcze zgłasza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Szymek: mi dziala, hmmmm przesle na uploader gmclanu i podam linka

@LionX: Narazie grafików mam niedostępnych ale jak sie pokaża to pokaże ich prace, ale za to pokaże swoje

ja jestem programista i nie umiem zabardzo dobrze rysowac lecz cos wyskrobałem:

bohater

tile

Tego nie mozecie wykorzystac bo ja to wykorzystam do mojej gry :]

Wiem ze marne :huh: ale nie jestem grafikiem jak beda graficey dostępni to zara ich prace dam :]

 

@Szymek: link do gry to jest jedna z moich pierwszyh gierek w dodatku demo ale już jestem na dużo wyzszym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na siebie pablo1517 a nie innych krytykujesz. Bo twoje gry są na pewno super extra rewelacja i każdy (dosłownie każdy) komentuje je postem typu: "Spoko loko luzys ponton" xD

 

EDIT: @Jaklub może i robi dobre gry, ale to nie znaczy że mówi prawdę że robimy gry na poziomie 2 gwiazdek :] bo to nieprawda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jaklub kogo masz na myśli?

 

@mr_woozie - nie widzialem gier waszego TEAMu ale wzoruje się znanym mi poziomem pana maxpayna.

 

Ej skoro uważasz że moje gry są na poziomie 2 gwiazdek to zajrzyj do Simon Chat Bota

 

Szymek miałem na myśli prace teamu nie twoje indywidualne, pozatym odnoszę cię do treści skierowanej do mr woozie ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...