Skocz do zawartości

Starwalk


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Starwalk

 

Gatunek: space impact, zręcznościówka

 

Opis: Obcy z planety Aganlex (przeczytaj od tyłu) zaatakowali UGL (United Galactics). Dzielni piloci ruszają na rzeź obcych. Wybierasz pilota (statek) i ruszasz do boju. Każdy statek ma unikalne zalety i wady (tych drugich jeden nie ma) i krótki opis. Starwalk zawiera też opis wrogów z którymi przyjdzie nam walczyć.

 

Download: Click!!

 

Rozmiar pliku: 1676KB

 

Autorzy:

Programowanie:
Ja

Fabuła:
Ja

Grafika:
Ja i niektóre grafiki z GMa

Muzyka:
GM pack

 

Screeny:

https://gmclan.org/up1096_7_StarwalkScreen1.html

https://gmclan.org/up1096_7_StarwalkScreen2.html

https://gmclan.org/up1096_7_StarwalkScreen3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest taka sobie. Mimo, że o Micanserze nie mam dużego wniemania, zgadzam się z nim po raz pierwszy i mam nadzieję, że ostatni raz w życiu. 3/5 to dobra ocena. Apropo dźwięków: Anvil Music Studio lub Magix Music Studio. Bardzo ci się przyda. Grafika: Wystarczy Gmowy programik! Sam wiele żeczy na nim robię. I staraj się nie kożystać z rzeczy w packu. Używając, grafik czy muzyczek z packa tj. by klonujesz już wcześniej powstałe gry. Gm jest dość znanym programem. Wyobraź sobie ile gier mogło powstać na res. pacach? Ok! Kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest taka sobie. Mimo, że o Micanserze nie mam dużego wniemania, zgadzam się z nim po raz pierwszy i mam nadzieję, że ostatni raz w życiu. 3/5 to dobra ocena. Apropo dźwięków: Anvil Music Studio lub Magix Music Studio. Bardzo ci się przyda. Grafika: Wystarczy Gmowy programik! Sam wiele żeczy na nim robię. I staraj się nie kożystać z rzeczy w packu. Używając, grafik czy muzyczek z packa tj. by klonujesz już wcześniej powstałe gry. Gm jest dość znanym programem. Wyobraź sobie ile gier mogło powstać na res. pacach? Ok! Kropka

Matthew, posłuchaj głosu mistrza.

 

A co do gry:

Hm, poprawiłbym grafikę oraz zmniejszył ilość wrogów, gdyż miejscami robi się zbyt tłoczno. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do gry:

Hm, poprawiłbym grafikę oraz zmniejszył ilość wrogów, gdyż miejscami robi się zbyt tłoczno.

O takie wypowiedzi mi chodzi :)

 

Co do grywalności:

Mam pytanie: Mają być takie mapki, czy zrobić jedną gdzie trudność będzie się zwiększać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo jest za maaaaaaaało urozmaiceń.

A pograłeś przynajmniej do 2 maaaaaaapy?

 

E: Tu masz spis co zawiera Starwalk:

- bonusy

- dużo broni

- różni obcy

- różne statki do wyboru

- dużo map

- specjalne mapy (rój, droga świetlna no i ich połączenie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajedwabiiiiiiiiiiiiiiista gierka! Widać żesię starałeś: Świetne efekty graficzne, Urozmaicony wybór statków oraz szeroki arsenał przyciwników. Fajne rozprówanie się broni na wszystkie strony: proch i pył. Chaos totalny. Ale interfejs to z MissionAERO, co nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baaaaaardzo nudne. 4/10=2/5

Gra jest taka sobie. Mimo, że o Micanserze nie mam dużego wniemania, zgadzam się z nim po raz pierwszy i mam nadzieję, że ostatni raz w życiu. 3/5 to dobra ocena. Apropo dźwięków: Anvil Music Studio lub Magix Music Studio. Bardzo ci się przyda. Grafika: Wystarczy Gmowy programik! Sam wiele żeczy na nim robię. I staraj się nie kożystać z rzeczy w packu. Używając, grafik czy muzyczek z packa tj. by klonujesz już wcześniej powstałe gry. Gm jest dość znanym programem. Wyobraź sobie ile gier mogło powstać na res. pacach? Ok! Kropka

Ci znawcy, którzy się wymądrzają ("...Mimo, że o Micanserze nie mam dużego wniemania..." HoHoHo, panie "mniemany"! Trzeba było to powiedzieć! :] ) sami albo nic jeszcze nie zrobili, albo tyle co zrobili, to można sobie do **** wsadzić-większy będzie pożytek! Sam praktycznie niczego nie potrafię skończyć-jestem za mało cierpliwy i konsekwentny, ale doceniam Twój upór i starania w tworzeniu kolejnych gier i programów. Grazt! Jesteś kolejnym GMclanowiczem, który nie zbija bąków i robi to, co powinien!!! :thumbsup:

 

Sama gra: podgłośniłem sobie głośność na maksa i usłyszałem jakieś techno rytmy, co niestety zapisuję na minus ;) Trochę wygórowany poziom trudności, co wcale nie musi być wadą, zwłaszcza jeżeli mamy możliwość zapisu w dowolnym momencie (legendarne F5 i F6 =) ). Przydałby się jakiś rodzaj przeciwników, który pada od jednego strzału-takie mięso armatnie, którego jest full. Zdecydowanie zwiększyłoby to "wybajerzenie" i "efekciarstwo" gry. Gra się po prostu miodzio-fajne połączenie space impacta z...breakoutem! xP

 

PS. Jestem po prostu bossem-musiałem przegrać, żeby odkryć, że SHIFTem puszcza się rakiety! xD

rating_4.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajedwabiiiiiiiiiiiiiiista gierka! Widać żesię starałeś: Świetne efekty graficzne, Urozmaicony wybór statków oraz szeroki arsenał przyciwników. Fajne rozprówanie się broni na wszystkie strony: proch i pył. Chaos totalny. Ale interfejs to z MissionAERO, co nie?

?! Masz chyba rozdwojenie jaźni, bo na poprzednią wersję narzekałeś, że hej. A teraz ją wychwalasz w niebiosa. Nie mówię, że to źle, ale trochę mnie to zaskoczyło. Aż takie dobre?

 

@London: Errr... masz rację. Zwiększyłem żeby nie było zbyt łatwo, ale teraz jest za trudno... Zmienię to.

 

Zanim coś zmienię to czy cegiełki mają zostać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@London: Wiem o co ci chodzi :P Niech tak zostanie. Takie urozmaicenie.

 

Update! Poprawiono: twardość przeciwników, cichą muzykę. Dodano nowy statek i nową broń, która narazie ma tylko ten nowy statek.

 

https://gmclan.org/up1096_3_Starwalk.html

 

Info o sterowaniu włącza się F1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grać. Doszedłem do planszy, w której trzeba unikać tej "drogi mlecznej" i jeszcze hordy stworków. Nie wiem jak to przejść ;q Gra z czasem zaczyna się robić coraz ciekawsza. Tylko musisz poprawić tą broń, która wystrzeliwuje we wszystkie strony płomienie bo nie dosyć, że komp mi się tnie po takiej ilości wystrzelonych pocisków to jeszcze tą bronią można zmieść każdego wroga. (i nie widać co się na ekranie dzieje ;q) Druga sprawa to pierwszy boss: nie jestem pewien ale jak już władowałem w niego sporo pocisków zrobił się tak duży, że niemal zasłonił te kółeczko, w które miałem strzelać.

 

Nagrałem się w tą grę tyle, że nie wiem jakie nowości będziesz musiał dodać w nowej wersji żebym przechodził znów wszystkie plansze od nowa xD Ocena 4/5 wiedz, że u mnie taka ocena to dużo :)

 

Ps. powinieneś dodawać informacje o nowych wersjach w pierwszym poście bo ten temat pewnie się tak rozrośnie, że użytkownicy będą się gubić w postach szukając najnowszego update.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe... Właśnie, ta broń... Po prostu ograniczę do 5 Firedragonów i nie będzie się cieło :)

 

XD Właśnie oto chodzi, żeby ten boss musiał być załatwiony sprytnie.

 

Nie będziesz musiał przechodzić wszystko od nowa! :) Bo:

po pierwsze: będą dwa tryby: Campaign i Survive

po drugie: do tej gry są kody ;] Page up - jeden level do przodu, Page down - level do tyłu, End - ostatnia mapka, ale żeby te kody działały trzeba w katalogu stworzyć plik o nazwie *****.***

 

Choć zastanawiam się nad kampanią... po co ona? żeby się rozbawić wystarczy survive (kolejne fale potworków). Usunąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?! Masz chyba rozdwojenie jaźni, bo na poprzednią wersję narzekałeś, że hej. A teraz ją wychwalasz w niebiosa. Nie mówię, że to źle, ale trochę mnie to zaskoczyło. Aż takie dobre?

Bo to jest lepsze! O wiele lepsze! Lepsze to menu, efekty graficzne, bronie, wrogowie... Bomba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...