Skocz do zawartości

Fintofs Fista DEMO


Webzir

Rekomendowane odpowiedzi

Fintofs Iks Pe - gra która zwyciężyła w którejś tam turze ligi24. Postanowiłem zrobić squela. Jednak troszkę o tym zapomniałem, i dopiero teraz super-wczesne demo. (alpha 0.01)

 

Tytuł: Fintofs Fista

 

Gatunek: platformówka-parodia

 

Fabuła: Pewnego razu żył sobie firefox. Używał go znany informatyk, także było miło i wesoło. Jednak... Jednak na razie nie powiem, bo w demo jest tak krótkie że hej.

Download:

https://gmclan.org/up613_4_Fintofs_Fista_alpha_v_0_01.html

Rozmiar pliku: 1,39mb

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Guxio

Fabuła:
Guxio

Grafika:
Guxio, Mozilla, Microsoft, Blizzard, Konnekt, Kaspresky-Lab, Magic-Chopistic games

Muzyka:
Team17, Magic-Chopistic Games, vgmusic archive

Screeny:

[Dam tylko jednego - demo i tak jest krótkie, więc nie ma za bardzo czego screenować]

SKREN

 

Aha: Proszę nie oceniać po długości ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się, ale jest za mało parodii (tylko 3). Dziwnie też wygląda ten obcięty Firefox, użyj masków. Grafika wystarczająco ładna. Celownik bywa zasłonięty, zmień mu depth na jakiś minus. Popraw też wypadanie z planszy. Powinno firefoxa zabijać tylko wtedy, kiedy wyleci za dolny brzeg, a powinien nie móc wyjść za inne.

 

3/5

 

Zaznaczyłem fragment twojej wypowiedzi kolorem. Teraz mi ładnie napisz, co ten wyraz oznacza, to zgłosimy go Radzie Języka Polskiego :) .

Marmot.

 

Niestety to jest wyraz po angielsku, oznaczający po polsku maskę, pozór. Chodziło mi o to, żeby użył tej opcji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol!! smiejesz sie z moich gier a jakie sam robisz!!??no ale skoro to graw kturej jedyne czego bym nie umial; zrobic ale bym sie nauczyl to strzelania w strone kursora to dam ci 2 gwiazdki :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol!! smiejesz sie z moich gier a jakie sam robisz!!??no ale skoro to graw kturej jedyne czego bym nie umial; zrobic ale bym sie nauczyl to strzelania w strone kursora to dam ci 2 gwiazdki :blink:

 

Żal mi takich ludzi.

Dlaczego więc nie zrobisz LEPSZEJ gry ode mnie, jak UMIESZ?

 

BTW: To jest pierwsza wersja, więc od bugów się roi... Ale od czego mam Was? :P

Dawajcie następne bugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żal mi takich ludzi.

Dlaczego więc nie zrobisz LEPSZEJ gry ode mnie, jak UMIESZ?

Nie lubię gdy ktoś w ten sposób zwraca się do drugiej osoby :( Gdy ktoś do mnie się tak zwróci jest mi smutno. Lepiej jak zawodowiec wyjaśnić

Niestety, ale twe rozumowanie jest błędne, ponieważ....etc
Od razu lepiej :D

 

Co do gry to niestety dałem 1/5. Wszystko jest rozmieszczone chaotycznie. Celownik powinien być zawsze na wierzchu. Wiem, że to wczesne demo dlatego możesz być spokojny o to, że ocena będzie wyższa, gdy tylko wyjdzie pełna wersja. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol!! smiejesz sie z moich gier a jakie sam robisz!!??no ale skoro to graw kturej jedyne czego bym nie umial; zrobic ale bym sie nauczyl to strzelania w strone kursora to dam ci 2 gwiazdki

Odezwał się ten który nie dostał nigdy 3 gwiazdek...

na 10 pierwszysch gier które wydałeś dostałeś 8 pojedynczych gwiazdek i 2 x po 2 ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię gdy ktoś w ten sposób zwraca się do drugiej osoby :( Gdy ktoś do mnie się tak zwróci jest mi smutno. Lepiej jak zawodowiec wyjaśnić Od razu lepiej :D

 

A bo ten Nikas to mnie już wku... denerwował. Mnie.*

 

*Cytat z kabaretu Ani Mru Mru. Tylko Smok=Nikas xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol!! smiejesz sie z moich gier a jakie sam robisz!!??no ale skoro to graw kturej jedyne czego bym nie umial; zrobic ale bym sie nauczyl to strzelania w strone kursora to dam ci 2 gwiazdki :blink:

Nikas. To ze ktos negatywnie ocenia twoja gre nie oznacza ze musi miec na swoim koncie lepsze produkcje. I w ogole wez sie zastanow najpierw co piszesz, potem wez slownik do tej zasranej reki a nastepnie z jego pomoca napisz porzadnie posta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym temat oklepany. Niech ktoś zrobi w końcu parodię linuksa. biggrin.gif

Linuks z punktu widzenia użytkownika Windows...temat idealny dla Spyro xD Już mi się to podoba...kto wie, może kiedyś bym to zrobił :D

 

GuXio:Brakuje najważniejszego póki co-błędów systemowych (na niebieskim tle) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym temat oklepany. Niech ktoś zrobi w końcu parodię linuksa. :D

 

Ale wiesz, linuxa mało kto używa i w ogóle. No i kto by się nim przejmował.

 

(A pod parodię Linuxa można podciągnąć xtux'a - chodzimy maskotkami openowych projektów i mordujemy fanów Windowsa - są poziomy gdzie jesteśmy na pulpicie linuxowym i można odwiedzić w ostatnim levelu Slashdota, opanowanego przez trolle :P)

 

Po za tym robiąc parodię to musi mieć sens i ukazywać słabe strony parodiowanego, a nie tylko robić gierkę o tym. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...