Skocz do zawartości

Współpraca....


Micja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

 

Na wstępie chciałem powiedzieć, że jeśli jeszcze ktokolwiek pamięta MIBODE (w co wątpie). Zaraz napisze, że znowu porywam się z motyką na słońce. Ale tym razem jest inaczej :blink: ostatnio bardzo wiele się uczyłem programowania itp. i doszedłem do wniosku, że jestem gotów na jakiś poważny projekt.

 

A więc żeby nie przedłużać :

 

Poszukuje 2 (dwoje :P ) osób chętnych do współpracy [na razie nad jednym projektem (ścisła tajemnica :] ) , a później się zobaczy] . Znających dobrze C++ i orientujących się przynajmniej na poziomie wyższym niż potoczny NOOB w DIRECTACH i OPEN GL, ponieważ gry i programy nie będą tworzone w GM. Praca jest oczywiście amatorska i darmowa. Chętni powinni umieć pisać czytelny kod zrozumiały dla innych członków teamu, oraz być "uchwytnym" (a więc żeby była z nim możliwość kontaktu, a nie że siada raz na tydzień przed kompa). Chętnych proszę o zgłaszanie się na GG: 3104037 lub na maila michcio.family@wp.pl . Z dołączonym programikiem, przynajmniej prosty kalkulator lub gra Kółko i Krzyżyk. Z tego forum szukam 2 osób, co już powiedziałem, a z http://forum.gamedev.pl/index.php drugiej dwójki.

 

Czekam na zgłoszenia, abyśmy mogli jak najszybciej zacząć prace.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc co mam napisać, żebyście się przekonali o moich umiejetnosciach?

 

Poprostu pokaż co potrafisz. Prostszy sposób (zamiast gry lub minigierki): Napisz dokładnie czym byś się zajmował i co umiesz najlepiej w C++, a później zaprezentuj to na przykładach napisanych przez siebie. Jakieś próbki czy coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jezykach programowania nie pisze sie w 5 minut gier, chyba nie wiesz na czym to polega

 

Zle mnie zrozumialeś chodzi mi, ze szukam ludzi narazie na jeden projekt, a potem moze na kolejne.

 

Programik jest tylko przykladowy.

 

Moge zrobić coś o wiele lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnych proszę o zgłaszanie się na GG: 3104037 lub na maila michcio.family@wp.pl . Z dołączonym programikiem, przynajmniej prosty kalkulator lub gra Kółko i Krzyżyk.

Jeżeli miałbym nawet takie umiejętności jakie wymagasz, to nie chciałoby mi się napisać tego przykładowego programu i maila z prośbą. :P

 

Co do programu... wystarczy przeczytać pierwszy rozdział w np. Symfonii aby takie umiejętności posiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...