Skocz do zawartości

Zablokowane Lighting Phiniks


Elvis

Rekomendowane odpowiedzi

ten post mial oznaczac to ze jak ja zrobie gre to sie zle o nich pisze, a jak on zobil gre i sie tez zle o nich pisze to oznacza ze jestesmy zalosni
Problem w tym, ze on tego nie zrobil, tylko sciagnol i sie podpisal (znowu), i to nie jest gra, tylko pokaz efektow, zapewne w roomie jest ustawione na 5 fps, a on nawet nie wie jak to przestawic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, ze on tego nie zrobil, tylko sciagnol i sie podpisal (znowu), i to nie jest gra, tylko pokaz efektow, zapewne w roomie jest ustawione na 5 fps, a on nawet nie wie jak to przestawic.

niee, on tylko przerobił rooma i dosrał za dużo świateł ;) a sam przyklad sciagniety z 64digits chodzi ładnie i płynnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz moja duma została NAPRAWDĘ urażona. mad.gif Wiem, że tu gdzieś był żart ze mnie. (Tak przypuszczam ;P)

Daj spokój...taki wredny to ja nie jestem. :)

 

Długo się będziemy użalać nad Elvisem, panowie??? Szczerze-ja go nie rozumiem. Jak można się cieszyć z przerobienia przykładu? (nawet nie przerobienia, z retuszu xp)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój...taki wredny to ja nie jestem

 

Dobra, wiem. :P Sam widzisz, że potem się uspokoiłem.

 

Dziękuje za NEGATYWY :crying:

 

Płacząca emotka nic ci tu nie da. Wywal wszystkie przykłady, które masz na dysku lub zacznij korzystać z nich rozsądnie. Nie przykłady, a zrobione do tego silniki są do przerabiania. A jak nie chcesz negatywów -> rób dobre gry. :) Proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...