Skocz do zawartości

Zegar


baca

Rekomendowane odpowiedzi

Screeny gdzie?

 

Ale program jak sądzę, jest genialny. Użyłeś podstawowych funkcji do wyświetlania czasu, przeładowałeś jakimś gó*nem i dałeś nam zegarek, ważący prawie 1.5 MB.

I sądzisz, że ktoś będzie tego używał? Przecież to pobiera datę z zegarka w systemie, który jest cały czas widoczny na pulpicie. Więc teraz, znajdź mi powód do korzystania z twojego 'programu' ;_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(konkuręcja dla maxpayna)teżjest to muj pierwszy program

rozwaliles mnie tym :blink: :blink:

a co do zegarka to jakbyt go porownac do mojego to 1/5 dla twojego a dla mojego 3/5 ja tego nie ocenilem tak ocenil gmclan wiec nie miej pretensji.

 

 

P.S. i ja go w pelni sam robilem, zastanawiam sie nad daniem pliku zrodlowego ale boje sie ze jakis n00b skopiuje i powie ze go zrobil i jest super wypasiony xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze Khornel ciekawe czy ty byś coś lepszego stworzył. Oczywiście niewidziałem twoich prac to niewiem ale ja się dopiero uczę GM pracuje w nim ok 1 miesiąc.

 

Ale to niewazne czy zrobil jakas gre czy nie... Tu chodzi o twoj program i jezeli mu sie nie podoba to dobrze ze mowi prawde.

 

Co do programu to mi tez sie nie podoba no bo po co mi jakis wielgasny zegar, zajmujacy 1/4 mojego monitora jak mam w pasku, piekny, przejrzysty, maly zegareczek. Nie wiem co was wzielo na robienie zegarow. Juz lepiej jakbyscie kalkulator zrobili :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...