Skocz do zawartości

Gramy w Red Alert 2!!!


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Antywir jak najbardziej normalny, po prostu TeoTN ma zawalonego kompa wirusami i się rozproszyły po różnych plikach

BZDURA!!! Skanuję codziennie kilkoma antywirami (Avast, Ad-aware, ArcaMicroScan, Spybot Search&Destroy, Spyware Doctor), nic nie mogło być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymon, co kłamiesz, źle napisał. Nie powinno być apostrofu między N a A.

Moim zdaniem dodatek jest strasznie niezbalansowany, jednostki Yuriego są za silne :| Ale jeśli się ufa, że kumple go nie wybiorą, to fajnie nawet się gra =D Trzeba dodać linijkę w rejestrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, przepraszam, że wyskakuje jak filip z konopii ale:

Czy C&C:RA (jedynka) ma tryb multi ? Jeżeli tak, to zaraz zapodam linkiem (Gra jest aktualnie freeware) i możemy zagrać partyjke z kimś ;) 1 tez ma swój klimacik i jest grywalna.Właśnie sciagam.

 

A ze tak spytam , bo naprawde nie pamietam , w yuri revenge albo tiberiun sun naq oryginalce mozna bez problemow zagrac sobie z kims , albo chociaz jakos bez kompikacji tcp/ip ? :P

 

Fallord , jakby byl multi bez problemu moglbym sobie zagrac jakbym znalazl czas , ale dzis nie bardzo , ale napisz czy wogole da sie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

elo, mam problem z ra2/yr lan

mam 2 kompy:

1 - xp sp2

2 - xp był zwykły bez sp , był format zainstalowałem z sp2

 

i zaczęły się problemy , jak próbuję wbić na serwer pisze "request denied" coś w tym stylu i gra jakby się wiesza. Przed formatem 2-giego pc normalnie wszystko działało , seriale są różne na obu pc, proszę o pomoc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Chciałbym pograć sobie przez hamachi w RA2(bez Yuriego) ale jakoś nie chce mi się to wszystko ustawić jak tam było na screenie mimo iż wszystko robiłem to samo.

U mnie to tak wygląda

 

Nr Nazwa Sieć Węzeł Ramka

================================================================

0. Internal 27cb1154 000000000001 [None ]

1. IpxLoopbackAdapter 27cb1154 000000000002 [802.2] (wpisywałem w nr sieci wew. w hamachi 00000000 ale ciągle jak uruchamiam kompa to mam inny numer)

2. Po 00000000 000d610e8bac [802.2]

3. Hamachi 00000001 7a79052f3d59 [802.2]

4. NDISWANIPX 00000000 aa4d20524153 [EthII] -

 

Legenda

=======

- przerwana linia WAN

 

 

Jak myślicie co zrobić z tym zonkiem ?

Jakby co to mój nr gg :8561527

 

Pozdrawiam proszę o pomoc

 

 

 

Witam. Mam podobny problem co slawex... Mam dwa kompy na jednym udalo mi sie skonfigurowac wszystko tak jak w instrukcji ale na drugim cos jest nie tak... ustawiam ten nr 00000000 w sieci lokalnej ale ta zmiana jakby sie nie zapisuje, nr zmienia sie na jakis losowy, za kazdym razem inny... pomocy :) / z gory dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezly poradnik, ustawilismy z kumplem wszystko tak jak opisane i odpalilo za pierwszym razem :D tylko ze mamy problem z tymi zdublowanymi serialami :( moglby ktos dokladnie opisac jak sie powinno zmieniac te seriale? wiem ze sa tam katalogi key1 oraz key2 + osobny katalog z czterema dodatkowymi kluczami, ale nie za bardzo wiem jak sie tym poslugiwac... intuicyjnie po prostu odpalilem jeden z tych kluczy i zatwierdzilem zmiane w rejestrze, ale nadal nie moglem sie podlaczyc do kumpla, potem sam podmienilem kilka ostatnich cyfr, ale to tez nie pomoglo... a tamtego pliku Woldata.key to w ogole uruchomic nie moge, chociaz nawet nie wiem czy powinienem... jednym slowem: HELP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...