Skocz do zawartości

Poprawny alarm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam dla was przykład który pokazuje jak zrobić alarm dźwiękowy (np. klakson przy zderzeniu albo dzwiek kiedy jest mało życia). Może komuś się to przyda. Sam z tego korzystam.

 

Nazwa: Poprawiony Dzwięk

Pobieranie:Tutaj

 

Zrobiłem to, bo własnie tworze Przygody Kasperskiego no i musiałem to wykrozystać więc sobie myśle że jakiemuś newbie się to przyda.

 

Czekam na wasze komenty.

Z pozdrowieniami

maciusiowo1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: Po co taki przykład?? :blink: Przecież to każdy kto siedzi w GM kilka dni potrafi. A newbie i tak nie będą grzebać w przykładach, tylko desperacko rzucą się na forum z takim problemem. Ide robić przykład jak zmienić sprita, wracam za minute. xD

 

EDIT: Nie zrobiłem. Za trudne. Maciusiowo, zwracam honor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz siedze już 3 lata nad GM i wszczoraj wymyśliłem ten przykład

Sorry, ale w to nie uwierzę. Chyba chodzi Ci o to, że GMa odpaliłeś pierwszy raz 3 lata temu, a miesiąc temu zacząłeś się nim naprawdę interesować. Albo uczysz się jak napisał Micanser, no to RESPECT.

 

P.S. Mój nick się wymawia "dżecht", ale proszę o pisanie go "Jecht". W końcu normalnie nie piszesz np. "Ajnsztajn", nie? :huh: (Wiem, czepiam się)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, przestańcie go najeżdżać. Możecie powiedzieć, że przykład jest słaby, ale mówienie, że "taki przykład nada się tylko takim osobom jak Elvis" to jest to trochę nietakt i wybaczcie, ale mogę dać warna za coś takiego.

 

A przykład można by było lepiej zrobić. Ewentualnie mogłeś dać ten skrypt do tematu gdzie dajemy propozycje kodów do FAQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, przestańcie go najeżdżać. Możecie powiedzieć, że przykład jest słaby, ale mówienie, że "taki przykład nada się tylko takim osobom jak Elvis" to jest to trochę nietakt i wybaczcie, ale mogę dać warna za coś takiego.

 

A przykład można by było lepiej zrobić. Ewentualnie mogłeś dać ten skrypt do tematu gdzie dajemy propozycje kodów do FAQ.

Masz rację. Zachowałem się jakbym wszystkie rozumy pozjadał, sorry maciusiowo za ten "najazd" :P Jakiś nie swój jestem dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...