Skocz do zawartości

Zablokowane Problem z systemem


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem. Po zainstalowaniu AAALogo zwaliły mi się ikony i niektóre paski w systemie. Ikony programów takich jak Paint czy Notatnik nie są wyświetlane w rozmiarze 16*16, ikony Panelu Sterowania itp. nie pokazują się w ogóle. Nie ma też niebieskiego paska na lewym brzegu okien z zawartością folderu. Baa, nawet nie da się systemu wyłączyć opcją Zamknij system z menu start.

 

 

 

Odinstalowałem to AAALogo i nic. Czy twardy reset pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal AAALogo, to jakiś szajs ;p I wejdź w Panel Sterowania -> System -> Zaawansowane -> Wydajność -> Efekty wizualne i wybierasz se co chcesz :P Ja nie pamiętam jak to wyglądało w XP ale w Viście mam takie coś jak "Pokaż zadania plików i folderów" oraz "Użyj popularnych zadań w folderach"... Zaznacz takie coś jeśli masz, a do taskbara, to spróbuj zmienić typ Menu Start w właściwościach taskbara, może pomoże... A jeśli nie, to przeinstaluj składniki systemu z płytki xP (zakładając że masz oryginalny system Windows® za czym apeluję ;p)

 

@Up: Huahashusahuasahaaa ta jasne :P Co ty wiesz o Windowsie®... hah :D Są inne sposoby ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...