Skocz do zawartości

Zablokowane Przygody Kasperskiego


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Przygody Kasperskiego

Gatunek: przygodowa strzelanka

Opis: Co dodać, co ująć przygody to przygody - zobaczice sami. Napisze tylko tyle że sterowanie Strzałki, a resztę dowiecie się dotykając drukarek.

Rozmiar: ok. 8 MB (Gra+Film+plik gry)

Sorry że nie działało XD, już można pobierać

Pobieranie:

Full Versia

Autorzy: maciusiowo1, oraz reszta w programie (Menu->Autorzy lub otworzyć plik autorzy.wmv)

Zdjęcia:

Gdzieś na starcie....

Menu

WEJDŹ DO PEŁNEJ WERSJI /\(POBIERANIE)/\

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pomysł naprawdę całkiem niezły. Ale gra jest strasznie niedopracowana. Mianowicie:

 

-brak jakiejkolwiek instrukcji (chociaż na szczęście jest jakaś forma treningu)

-nie wycentrowałeś orginu tej ikonki którą sterujesz, przez co podczas strzelania pocisk pojawia się na jej rogu

-celowanie myszką jest bardzo nieprecyzyjne (podejrzewam że to przez niewycentrowane orginy pocisków)

-co do grafiki to jest ok, ale to tło trochę dezorientuje

 

Projekt nawet ciekawy, ale musisz nad nim jeszcze trochę popracować

 

Moja ocena: 6.5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie siedze nie naprawiam błedy. Z tym wyśortkowaniem nie pomyślałem, ale zaraz to wklepie. Własnie kombinuje z naprawą błędu po wczytaniu że, leci muzyka z menu. Tło, bedzie czysto z kompa. Właśnie skończyłem pulpit i menu start. Teraz będzie mój komputer itd. Instrukcja jest już wersji nad którą pracuję. Być może dzisiaj będzie demo 2, a jeśli nie dzisiaj to w tym tygodniu.

 

PS. Ta gra miała byc na.....Lige 24 :w00t2: :w00t: :w00t2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że pod rząd, ale wniose nowe elementy do tematu.

Jest już wersja demo nr. 2 a w niej:

- System zapisywania

- Punkty

- Dział autorzy zmodifikowany

- Pomoc

- 3 poziomy, a nie jeden

- poprawione celowanie

 

Bugi proszę zgłoszać(np. Wirus wyleciał poza plansza przez dziure, albo dostał się w nie dozwolone miejsce).

pS. Dlaczego nikt nie ocenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdż sobie klanedzarz z dnia 4 styczeń 2007.... . A nie bądź taki pewien, bo kombinuje nad różnymi etapami rozgrywki. To że mam 80 Procent i podwójne prace to nie oznacza że gra jest prawie przed wydaniem.

PS. Dostaaniesz solidne ostrzeżenie z mojej strony, za jakiś czas. Lepiej wydaj wersje demo, i zaśmiecaj swój temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że pod rząd, ale wniose nowe elementy do tematu.

Jest już wersja demo nr. 3 a w niej:

- Podstawy systemu technologi

- Nowe, groźne wirusy

- Aż 9 Poziomów!

- Poprawione pare błędów

- Poziom wielkiej bitwy pod panelem sterowania

Klik Tutaj

Bugi proszę zgłoszać(np. Wirus wyleciał poza plansza przez dziure, albo dostał się w nie dozwolone miejsce).

 

ZAPRASZAM DO OCENIANIA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Który to ja już pisze koljeny post, a 4.

Wersja 0.9 jest już dostępna!

Jeszcze trochę pociągnieć i przygody skończone!

W tej wersji:

- 3 dodatkowe poziomy

- Po walce z "Bossem" mamy objeśnienie wszystkich wirusów

- Nie kompletny system filtrowania rejestru(mini gierka)

- Nowy filmik z autorami

 

Pobieranie:

Przperaszam za party, ale Uploader za długo ładuje 6 MB

Part1

Part2

Part3

Part4

Part5

 

Zapraszam do oceniania pomysłu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, po pierwsze nazwy plików nie są jednakowe więc ich bez zmiany nazwy nie rozpakujesz. Ech, sprawdzałbyś, zanim zuploadujesz coś. Zaraz napiszę co sądzę o grze...

 

EDIT: Mi się nie podoba za bardzo, takie średnie 3/5. A tak przy okazji, skąd ja tą muzykę znam? Z fajnala któregoś może? :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jecht = Smerf Maruda "Jak ja nie cierpie Przygód Kasperskiego". Zamierzam z tego wyjść jeszcze 3 projekty:

Przygody Kapserskiego: Sherch and Desotory

- Kontyuacja przygód sympatycznego programu ant-virusowego. Tym razem zostaje wybrańcem z 2 milionów kasperskich i wyrusza przeszukać internet aby zniszczyć baze wirusów.

 

Przygody Kapserskiego: Totalna Sielanka

- Tym razem baza Kasperskiego organizuje szereg walk i dyscyplin komputerowych. Gra przeznaczona dla 2 graczy.

 

Przygody Kapserskiego 2

- Okazało się że gdy Kasperski wracał z swojej internetowej misji, całą Ogólną Światową Baze Kaspersky wykupiła fira SymAct i zmieniła ją na baze Internetową Norton. Kaspersky wie że musi zniszczyć jądro bazy i odbudować starą dobrą OŚBK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jecht = Smerf Maruda "Jak ja nie cierpie Przygód Kasperskiego".

? Po prostu wyraziłem swoją opinię. Ale może ktoś się znajdzie kto przejdzie cała tą grę (chętnie poznam) :jezor: .

Zamierzam z tego wyjść jeszcze 3 projekty:

Przygody Kapserskiego: Sherch and Desotory

- Kontyuacja przygód sympatycznego programu ant-virusowego. Tym razem zostaje wybrańcem z 2 milionów kasperskich i wyrusza przeszukać internet aby zniszczyć baze wirusów.

 

Przygody Kapserskiego: Totalna Sielanka

- Tym razem baza Kasperskiego organizuje szereg walk i dyscyplin komputerowych. Gra przeznaczona dla 2 graczy.

 

Przygody Kapserskiego 2

- Okazało się że gdy Kasperski wracał z swojej internetowej misji, całą Ogólną Światową Baze Kaspersky wykupiła fira SymAct i zmieniła ją na baze Internetową Norton. Kaspersky wie że musi zniszczyć jądro bazy i odbudować starą dobrą OŚBK.

Nie musiałeś od razu zdradzać wszystkich sequeli. Poza tym, jak masz jakieś nowe, lepsze pomysły to może wrzuć je do tej wersji, po co od razu kilka kontynuacji :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygody Kapserskiego 2

- Okazało się że gdy Kasperski wracał z swojej internetowej misji, całą Ogólną Światową Baze Kaspersky wykupiła fira SymAct i zmieniła ją na baze Internetową Norton. Kaspersky wie że musi zniszczyć jądro bazy i odbudować starą dobrą OŚBK.

 

Przepraszam że się czepię, ale to już czysto wirusowe i hakerskie zagranie. Firmy swoje, a programy muszą się do nich dostosować. Przeszedł na ciemną stronę mocy czy jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się czepię, ale to już czysto wirusowe i hakerskie zagranie. Firmy swoje, a programy muszą się do nich dostosować. Przeszedł na ciemną stronę mocy czy jak?

 

Nie przeszedł na ciemną strone mocy. Nie maił gdzie wrócić (No bo baza nortona zastąpiła baze Kasperskiego), więc postanowił ją zniszczyć i skonstrułować starą baze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
ej te screeny i opis wiele nie mówią i chyba nie ściągne...

 

Chcesz streszczenie?:

W tej grze poruszamy się Anty-Virusem Kaspersky i niszczymy wirusy. Jest wiele urozmaiceń, między innymi - Ochrona. Jak napisałem w którymś tam poście - będzie tego kontynuacja. Możesz nie pobierać, ale zawsze zabawy każda gra daje (troszkę więcej lub troszkę mniej XD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat: Nieprawidłowy adres strony

 

Przepraszamy, strona o podanym adresie nie została odnaleziona. Prosimy sprawdzić poprawność adresu i spróbować ponownie.

 

Polecamy również skorzystanie ze strony głównej portalu lub wyszukiwarki INTERIA.PL.

 

tyle ze ściagania, przynajmnej umnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to tak tragiczne jak zlap trójkaty czy inne w tym stylu. No i ma jakas fabule, a nie: "poszedles po kechup i sfajczyla ci sie zapiekanka..."

 

Najbardziej szwankuje strzelanie, pocisk nie leci dokladnie w kierunku czubka kursora więc precyzyjne trafienie wymaga wstrzelania sie i zmarnowania energii.

 

Tła, brrrr musze patrzec na okna windowsa codziennie (ale przynajmniej u mnie nie sa pomazane w paintcie), w grze wolal bym tego uniknac

 

Zrobil bys cos z mnozacymi sie virusami bo po chwili jest ich tyle lekko za duzo.

 

3/5 gwiazdek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...