Skocz do zawartości

Ranking Gier 2007


Matthew

RG07  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Warto robić?

    • Tak
      16
    • Nie, bo po co?
      4
    • Tak, ale nie ja
      3
    • Nie wiem
      1
    • Za mało gier wyszło w 2007...
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym myślicie? Wiem, że niewielu osobom będzie się to chciało robić (wypisywać te wszystkie gry), ale przez to będzie widać, którą grę WARTO ściągnąć.

 

Każda gra byłaby napisana wg. wzoru:

miejsce. tytuł gry, gatunek, autor (imię/nick), link do gry/topicu

np.

4. Przygody Jasia i Małgosi, platformówka, Jaś, http://download.pl/PrzygodyJasiaIMalgosi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mało gier wychodzi żeby robić coś takiego co roku. Proponuję poczekać aż wyjdzie Magi oraz SoulJah i wtedy wreszcie uruchomić zbiorczy dział "nasze produkcje" na stronie. Widziałbym tam m.in.: Almorę, Aliens: AOC, BACK (dwie części), Mario Brawl Online i pewnie jeszcze kilka mniej znanych produkcji, których tytułów w tej chwili nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie pomysł jest trochę "bezsęsu". Patrysław ma rację-na GMclanie nie pojawiła się żadna gra godna uwagi szerszej opinii publicznej. W końcu umieszczenie czegoś takiego na jakimś honorowym miejscu przyciągnie uwagę ewentualnych Gości.

 

Jak na razie "no bo po co?", potem...zobaczymy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Patrysław: Też tak myślałem, ale z kolei jak będzie za dużo to nikomu nie będzie się chciało kopać na forum i wygrzebywać. Lepiej teraz zrobić, bo patrz:

 

1. jakaś tam gra

2. jakaś tam gra2

3. super gra

4. mega gra

5. fajna gra

 

a po dodaniu Almory, SoulJah i Magi będzie... no po prostu zajmą 3 pierwsze miejsca (nie chcę krytykować), a reszta spadnie. No to jak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrysław, wychodzi bardzo dużo gier - choć są to głównie (wybaczcie) gnioty. :/

 

Matthew. Trzeba by napisać specjalny moduł dla GMclanu, bo takie działanie "zapisz sobie w notatniku" jest ciut zbyt chaotyczne.

 

Po za tym osobiście uważam taką akcję za bezsensowną - przecież i tak ludzie od razu po starcie premiery gry decydują o jej pozycji na scenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Za jakiś czas dodam na gmclanie moduł w ktorym redakcja zamieści najlepsze gry o tam będziecie głosować sobie. Więcej szczegółów - potem. Jak widać ikonka już jest:

 

gmwikivu8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...