Skocz do zawartości

Adventures Of Rastaman


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT:

LOLOLOL TA GRA BYŁA FAJNA :(

 

Tytuł:Adventures of rastaman(demo)

 

Gatunek:Przygodowka

 

Opis:w grze jestesmy rasta manem :) ktory mial impreze w poniedzialek.gdy wracal z imprezy rozwalil auto i zostawil kluczyki u kumpla.nasz bohater odzyskuje kluczyki naprawia auto i wyrusza na jamajce a tam poznaje goscia ktury hoduje marichuane....

 

Download:http://www.gmclan.org/up1486.html

Rozmiar:1037kb

 

Screeny:http://www.gmclan.org/uploader/1486/AOF.gif

 

Programowanie:Nikas

Grafika:Nikas

Muzyka:Nikas

Fabuła:Nikas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena: 1+/10

+ chyba brak;

- grafika;

- bohater może chodzić po domach;

- gdy podejdzie się do jakiegoś przedmiotu przy, którym wyświetlana jest informacja, to możliwość odejścia od niego to jakieś 30%;

- bohater może wychodzić poza ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ja jeszcze tej gry niedopracowalem nawet nie da sie brac przedmiotow....to jest nic to jest tak jakby tylko wejsciowka zeby obczaic o co chodzi ja jeszcze poprawie ale fabule ma fajna czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem ja jeszcze tej gry niedopracowalem nawet nie da sie brac przedmiotow....to jest nic to jest tak jakby tylko wejsciowka zeby obczaic o co chodzi ja jeszcze poprawie ale fabule ma fajna czy nie??

Ale niedokonczone gry to wstawia sie chyba do "Dema itp..." a nie do "Gotowe gry i programy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Badziewie przez duże B. Gdyby to była twoja pierwsza gra, powiedziałbym to dużo łagodniej, ale to już twoja 3 gra. Fabuła jest beznadziejna. Grafika też (ten rasta man stojąc przodem ma mocno niebieskie oczy, a bokiem ma już bardzo jasne - nonsens). Myślę, że lepiej by było, gdybyś:

- albo mocno poprawisz ten tragiczny projekt

- albo go porzucisz, a plik gm6 skasujesz.

 

Grafika: 1/10

Audio: 0/10 (w ogóle nie pasuje)

Grywalność: 1/10 (w to grać prawie się nie da)

 

OCENA: 1/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra naprawdę niedopracowana. Z NPC można gadać w nieskończoność o tym samym, po domach wspinać, a kontakt z większością obiektów kończy się w sposób wszem i wobec wiadomy (a właściwie się nie kończy :) )

 

Grafika:1,5/10

Muzyka:3/10 (Ta muzyczka nie trzyma klimatu rasta, skojarzenia budzi raczej z "Bigshark Examples" :rip: :book: ) :)

Grywalność: 0,5/10

Klimat:1/10

 

Ogółem:1,25/10

 

PS. Ta gra strasznie długo się ładuje. Czego ty tam nawaliłeś, że aż TAK DŁUGO??? (jak na to, co prezentuje, 1,5 min to za długo-nawet na moim komputerze)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - zobaczyłem nazwe i jako - bądź co bądź rastaman - musiałem sciągnąc (a innych gier z takimi screenami i komentami nie sciagam) i cytując Tylera Durdena z Fight Clubu - pióra w (_!_) nie czynią z człowieka kurczaka, tak samo 3 kolorowa czapa nie robi z czlowieka rastamana, a wyrażenia typu "tak sie schlaliśmy" albo puszka mocnego fula (?) na dachu domu "Dżo " + pare innych bajerków jakoś psują ten "rasta" klimat. A pod względem technicznym - naprawde szkoda gadać.Tematyka (przynajmniej wg. mnie ale to subiektywne, bo wiem że większość ludzi się z tym nie zgodzi) - ok, ale już fabuła czy wykonanie - naprawdę woła o pomstę do Syjonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ze tak off-topowo cos napisze ale:

(Ta muzyczka nie trzyma klimatu rasta, skojarzenia budzi raczej z "Bigshark Examples" :rip: :book: ) :)

 

Czy to chodzi o to ze Bigshark zostal zbanowany czy umarl tak na serio?

 

Juz sie dowiedzialem... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh... dno i 3 metry mułu, niezbyt dopracowana ta gierka. A szkoda bo mogłaby być nawet ciekawa. Gdyby tylko nie te bugi. Za dużo ich żeby je wymieniać. Podszlifuj trochę swoje umiejętności, poczytaj kilka artykułów, na przykład stąd: https://gmclan.org/index.php?artykuly=16 To naprawdę pomaga, wiem po sobie :) . Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy w ogole czytalisice to conapisalem!!to nie jest wogole gra to jest NIC to dalem tylko byscie zobaczyli mniej wiecej o co bedzie chodzilo wiem na poczatku niej est to "rasta"klimat ale puzniej bohater wyjedzie na jamajce i spodka tam handlarza marycha... ;)doroie zeby nie gadac w nieskonczonosc z NPC zeby brac itemki i w ogole wtedy zamieszcze pelna wersje...

 

PS.przepraszam ze dalem w pelnych wersjach demko ale to juz z przyzwyczajenia... :( PRZEPRASZAM!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to "coś" nie wygląda na grę, ale jednak da się chodzić.Co do chodzenia to czasem jest tak, że idę w górę i w dół to gościu tak trzepocze tymi nogami.Co do grafy to szkoda gadać.Zrobiona w parę sekund w paincie.Mogłeś to nazwać zwiastun gry....Mam nadzieje, że jak zrobisz pełną wersje to nie będe musiał się bać pobierać :):

2/10 - +1 punkt za to, to "początkowa" wersja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest bardzo słaba. Można chodzić po dachach. A jak się wejdzie w kogoś to trzeba restartować grę bo ciągle wyskakują wiadomości. Ocena: 1/10. A dlaczego ten temat dałeś w "Gotowe gry i programy" jak to jest demo? :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...