Skocz do zawartości

Zablokowane Q*Bert Xtreme


Jaklub

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Q*Bert Xtreme (Extreme)

 

Gatunek: zręcznościowa

 

Opis: Kolejny remake. Teraz jednak zero pacmanów, pongów, tetrisów i innych. To jest remake dużo mniej popularnej produkcji pod tytułem Q*Bert. Cel gry - skacz po piramidzie w celu zmiany koloru wszystkich bloków na planszy. Dlaczego Xtreme? Tempo jest szybsze niż w oryginale.

 

Sterowanie: kombinacje strzałek (lewo-góra, prawo-dół, itp.) - ruch

 

Download: Demko - 5 leveli

Rozmiar pliku: 2mb

 

Autorzy:

Programowanie:
Jaklub, thx dla Tymon, hansujo, Sadam

Fabuła:
nie ma

Grafika:
Jaklub, Q*Bert i wąż ściągnięte z "Q*Bert"

Muzyka:
z Super Bomberman 4, a level 2 nie pamiętam. W midach

Screeny: Wystarczy film na Video Google - klik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Pograłem, pograłem i po dojściu do drugiego świata dałem sobie spokój, ponieważ sterowanie jest strasznie uciążliwe i szybko męczące - psuje całą zabawę. :( Wolałbym q,w,a,s lub numpady 4,5,1,2. Ogólnie niezłe wykonanie, ale wychwalać nie ma co, ponieważ jest to remake. No i inteligencja niektórych przeszkadzajek kuleje w porównaniu do pierwowzoru? Z tego co pamiętam, to wąż nie wpada od tak sobie w dziurę tylko ją omija, ale to już dawno było (za czasów c64), więc mogę się mylić. :)

 

Może byś zrobił klona jakiejś gry z NES'a? Battle City zrobił Morty. Może tak Combat lub ten Arctic Penguin czy jakoś tak. A jakbyś zrobił remake gry Contra z opcją multiplayer np. po lanie czy przez internet (z wiekszą ilością graczy niż 2 na raz) + inwencja własne, np. nowe levele, to bym wychwalał Cię pod niebiosa. :) Przeszedłem wszystkie części 2D (za wyjątkiem tych na PS2).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ sterowanie jest strasznie uciążliwe i szybko męczące - psuje całą zabawę. Wolałbym q,w,a,s lub numpady 4,5,1,2.

Nie ma problemu. :)

 

to wąż nie wpada od tak sobie w dziurę tylko ją omija,

Fakt, ale z tym będzie już trochę trudniej. Postaram się to poprawić.

 

EDIT: Ful werszyn has bin released.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...