Skocz do zawartości

Zablokowane Wake Up Of Zombie


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Wake Up Of Zombie

 

Gatunek: zręcznościówka chyba XP

 

Opis: no opis jest dość denny więc tak zaczynasz przed gmachem wielkiego i potężnego mózgu który ukradł kolory i zamienił swoich pracowników w zombie no a my mamy wszystko naprawić więc zabijamy wszystko co się rusza oprócz nas. do zabijania zombiaków mam 5 broni : nożyk ,pistolet,podwójny pistolet, shotgun i dubeltówke. steruje się strzałkami klawiszami 'Z' i 'X' się strejfuje ,shift się biega ,spacją otwiera się dziwi a ctrl strzela a i jest jeszcze przycisk 'M' Który służy do pokazania mapy

 

Download: >>Download<<

Rozmiar pliku: 2,10MB

 

Autorzy:

Engine:
Mark Overmars , ja

Programowanie:
ja

Fabuła:
ja

Grafika:
z Wolfenstein 3D

dźwięk:
z Www.Findsounds.Com

Muzyka:
z Cavernsofblood.Com

Screeny:

001 002 003

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezła gra, jednak jest zbyt ciemno, nawet w Silent Hill było jaśniej :P pierwsze zetknięcie z tą plazmatyczną szarą masą było niezłe, jednak potem już stało się to mało straszne (a raczej zaskakujące, bo nagły podryw z zaskoczenia to nie strach :P). sterowanie trochę nie wygodne, odzwyczaiłem się od grania bez używania myszki. ogółem rzecz biorąc ciekawa gra, czekam na drugą część z osią Z ;P a za to dostajesz 4/6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemność może zostać w stanie aktualnym, pod warunkiem, że postarasz się o stworzenie latarki z limitowaną amunicją :P (patrz:baterią).

 

Gra dobra, nawet bardzo 7++/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurka! Ciemno jak cholibka. Ale przyznam że to buduje całkiem niezły klimat. Jednak sterowanie bywa kłopotliwe, przykład: biegasz sobie spokojnie po poziomie a tu nagle słyszysz dobrze już ci znany jęk zombie bądź szczekanie psa, więc szykujesz się do odparcia ataku lecz okazuje się że przeciwnik znajduje się za twoimi plecami, a że bochater obraca się z prędkością kilkutonowego czołgu mija trochę czasu zanim obrócimy się o te 180 stopni, skutkiem tego jest to że stracimy przez ten czas całkiem znaczącą ilość cennego zdrówka lub poprostu giniemy jeśli tego zdrówka nam zabraknie. Moja propozycja: rozglądanie za pomocą myszki i WSAD, lub przyśpieszone obracanie gdy trzymamy klawisz SHIFT.

 

Lecz mimo wszystko gra jest naprawdę warta uwagi. Polecam :thumbsup:

 

moja ocena: 8/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna gra!

 

Bałem sie grając w to. Prawie spadłem z fotela xD

 

Świetna grywalność, tylko za ciemno

 

Ale pozatym świetnie sie gra, noj ten dreszczyk strachu :D

Świetne!

 

Grafika: 9/10

Sterowanie: 8/10

Muzyka: 8/10

Dźwięk: 8/10

Gryw: 9/10

Strach: 9/10 xD

Jasność: 3/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kurde. Przyznam, że jak w to pierwszy raz zagrałem(pierwszy etap) to nie mogłem sobie wmówić, że to tylko gra... :P Musiałem zmienić na grę w okienku. Jakby to komu pokazać wieczorem pierwszy raz, to idzie się zesr.... ze strachu. Tylko troche za ciemno. Mur widzisz tylko tuż przed sobą... :frusty:

Ale oprócz tego gra Super!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre !

Tylko troche zaciemno !

jak to włączyłem to sobie ide przez plansze i nagle muza mi się zmiena kapłem się ,że zaraz gdzieś wyskoczy wróg i stoje jak słup i czekam a tu nagle 2 psy mi szczekają :) klimacik jest cool !

.....zaciemno , jakaś latareczka by się przydała !

ja mam fajny skrypt strzelanki (latarka , noktovizor) ale jestem zbyt noobowy ( nie boje się przyznać ) aby z niego coś wyciągnać później dam link do niego !

 

Ocenka gry :

 

7+/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem nowszą wersję bo co niektórzy narzekają że zbyt ciemno

W opcjach dodałem brait co tak naprawdę zmienia zasięg widzenia przez mgłę ale mniejsza oto a i dodałem myszkę

Więc nowe opcje to

Chodzenie i streafe :W,a,s,d

Obracanie : myszą

Strzelanie : lewy przycisk myszki

I przycisk akcji : E

A reszta tak samo

 

gra jest na początku post stary lin do niej prowadzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...