Skocz do zawartości

TEAM GM


Deathunt

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie zbieram ludzi do zrobienia pewnej gry. Będzie ona o tematyce Parkour ala Free run. Sam niestety nie mam za dużo czasu, i nie moge sie wszystkim zająć. W dodatku nie umiem wszyskiego na gm.

Potrzebowałbym kogoś od muzyki, grafiki, animacji, zapisów, menu, sterowania. Jeśli byłby ktoś chętny prosze pisac na gg. 7995406, lub poprostu tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku, nie wiesz jak wielkie zło czynisz ofiarowując swą pomoc na GG. No, ale musisz się sam nauczyć. ;3

 

Co do tematu. Wszystko pięknie, zbierasz specjalistów z każdego z działów, iii... co Ty będziesz robił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iii... co Ty będziesz robił?

Przecież napisał, że gre o tematyce "Le parkour". Raczej projekt nie wyplali, gdyż sam rodzaj gry jest trudny do zrobienia. Równie dobrze można się podjąć zadania zrobienia Tony Hawka 2d, a to raczej nie bedzie zbyt ciekawe.

 

Deathunt

Możesz zamieścić jakieś swoje projekty zrobione w GM? Bo nie wiadomo jaki poziom reprezentujesz a to ważne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie spodziewałem się takich entuzjastycznych odpowiedzi. Jeśli chodzi o gry... narazie robiłem sterowanie, potwory, paski życia. Ale gry jeszcze nie robilem z połączeniem wszystkiego. To będzie moja 1 i mam nadzieje że najlepsza. Ale jak chcecie moge coś małego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy już sterowanie, trochę dzwieków, zapisy, menu. Ale nadal mi spritów brakuje. narazie wystarczyłby biegnący człowiek, to bym wam demo z więkrzością opcji pokazał. Może znalazłby się jakiś grafik?

 

przepraszam za 2 post koło siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią skożystam z pomocy :) . A i tak więkrzość wielkich gier się zpóźnia. Ja można powiedzieć jestem w gm nowy i też się raczej nie pośpiesze, bo mam pełno błędów w kodzie i nie tylko i musze je poprawiać.

Jutro na gg powiem ci co miałbyś zrobić bo dzisiaj już czasu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wiadomo że w grze będzie:

- minimum 10 poziomów w tym: Miasto, las, góry, podziemia, plac budowy.

- 2 postacie do wyboru

- Różnego rodzaju NPC ( mieszkańcy, policjanci, babki z moherowymi beretami itp. )

- Wiele trików ( Przeszkode można omijać na wiele sposobów )

- Możliwość tworzenia własnego stylu biegania po mieście i nie tylko.

- Wiele ścieżek dzwiękowych do wyboru.

- Wiele dodatków i minigier takich jak: wyścigi samochodowe, jazda na snowboardzie i wiele innych.

 

Mam nadzieje że moje pomysły wam się podobają. Jeśli macie jakieś propozycje, sugestie i uwagi piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...