Skocz do zawartości

Platpac


mr_max

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: PlatPac

 

Gatunek: platformówka

 

Opis: Zaczynamy swoja przygode w fajnym miejscu sa tam drzewa idt.a co najgorsze potforki zlego szamona który pilnuje malutkiego biednego zeebee (z gry invers) nasz pac bedzie musial przez wiele plansza isc pokonywac potfory zlego szamona i bedzie musial go zabic i uwolnic zeebeee.

Download: Klik ta wersja jest nieskonczonym demem i nic sie tam nie robi jest mala plansza (to jest taka pokazówka) w której praktycznie nic niema.

Rozmiar pliku: 480Kb

 

Screeny

klik to jest screen z niedokonczonego dema.

 

Ta gra jest zrobioona w 8% :P .I dlatego nic narazie tam niema.Ja to tu dalem(ta gre) zeby ja zapowiedziec.

Ale w pelnej wersji bedzie okolo 10 dlugich plansz wiecej stworków bonusów idt.To jest moja druga gra.

 

Demo 10 lutego!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh-mogłem sobie włączyć dowolny przykład gry platformowej zamiast Twojej gry i wiele bym nie stracił :)

 

Dodaj coś do tego (i nie chodzi mi tylko o kilka przedmiotów do zbierania), bo zwykłe skakanie i zgniatanie robi się po prostu nudne...

Twoje zapewnienia o "ciekawych miejscach" i "złym szamanie" nie wystarczą. Ja oceniam to, w co gram!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem ze to jest 8%zrobionej gry :] i nic tam niema a w pelnej wersji bedzie o wiele wiele wiecej rzeczy. :D

a to co napsialem o szamanie o ciekawych miejscah idt to bedzie w pelnej wersj.i czytaj wszystko i dokladnie

 

Ty też czytaj dokładnie:

 

Twoje zapewnienia o "ciekawych miejscach" i "złym szamanie" nie wystarczą. Ja oceniam to, w co gram!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więcej napisze jak skoncze ta gre :D a teraz to narazie tyle co napisalem na poczatku.Micanser czego cie nie zachecily te potfory i szamon a szamon to taki zły król który sie piojawi na koncu gry ja kpac bedzie musial uwolnic zeebaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo to jest gra dla dzieci

 

Edit:nie koncze tej gry i tak wszyscy muwią że yto bedzie wielkie gówno może jakbyscie powiedzieli cos dobrego nawet slowo o tej grze to bym ja skonczyl a tak to nie koncze :( :(

 

Nie jestem taki dobry jak tymon ranmus idt. :( i niewiem jeszcze jak robic takie zajefajne gry to jest moja 2 gra :( jeszcze sie bede uczyl na temat robienia gier w gamemakerze :) powiedcie chociasz jedno slowo dobre o tym drugim demie mojej gry to ją dokoncze :)

to drugie demko mozna pobrac tu klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej sorry ale ty gry robisz po to zeby nam sie pochwalic ze cos zrobiles? Przeca ty laski nie robisz jesli nie skonczysz tej gry. Kazdy kto sie tu wypowiada, mowi prawde. A jezeli wszyscy krytykuja cos w twojej grze to powinienes sie z czaic ze musisz sie bardziej postarac.

 

Tymon jest dlatego taki dobry bo bawi sie w GMie od ponad 3 lat (chyba :jezor: )... Napewno jego poczatki byly takie same jak twoje oraz kazdego innego kto dopiero zaczynal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Um, dobra usłyszysz dobre słowo:

DOBRE SŁOWO, a tak na serio to nie ułyszysz dobrego słowa póki sie za nią porządnie nie weźmiesz, mozę jeszcze powiesz przy innej grze: nie dodam strzelania do mojej gry któej jedyną zasadą jest strzelać bo już bez strzelania krytykują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...