Skocz do zawartości

Windows Vista


Jedi_Master2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Z jakieś plotki, słyszałem że w wersji SP3 dla XP, będzie coś z Visty. Mam nadzieje że ta plotka będzie prawdą :)

JAk chcesz mieć coś z Visty na XP to wgraj sobie Vista Service Pack (czy jakos tak).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... Jak byś mówił o mnie xD

 

Nie no, ludzie, odczepcie się od Visty wreszcie ! Wygląda to jakbyście zbesztać ja chcieli, a jednocześnie pragniecie ją zobaczyć na własnie oczy ! Lal :D

 

Apfe ! Kto to wymyślił, żeby podrabiać XP na Vistę jakimiś Transformation Pack'ami ! Toż to niemoralne ! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weś ty jusz mniue ni denerewłuj !! Buo siue zduenerweruje zaras !!

 

Dobra, nie będę już się wypowiadał nt. Linuxa (bleee :P) bo z tego co widać, to mało o nim wiem, żeby nie było, że nie mam o nim wogle pojęcia :P Przyznaję się, że w moim posępnym życiu użytkowałem go zaledwie jeden dzień i mi się już nie spodobał ;p

 

Bo ludzie, zostawcie mnie, wychowałem się na Microsoft© ! :crying: Co ja poradzę ! :( Całe swe życie związałem z tą firmą, a wy tak brutalnie mnie poniżacie i besztacie za to ! Będę płakał ! :crying: Proszę, tylko nie mówcie, że Microsoft© jest zuy albo co, albo Bill Gates to (...) ! To na prawdę jest wspaniała firma ! No bo zastanówcie się: (w jednej kwestii mam całkowicie rację :D) - Czy nie jest tak, że te wasze Linuxy, sruxy, suxy instalujecie na kompach PC, na które monopol, patent i wyłączność ma Microsoft© ??!! (przynajmniej patent) ... Przyznajcie to !

 

Haha, tym razem wam dałem ! ... A mnie naprawdę boli, jak ktoś obraża Microsoft©, bo bez niego do niczego w życiu bym nie doszedł :crying:

 

Ale to inniejsza i dłuższa historyja ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te wasze Linuxy, sruxy, suxy instalujecie na kompach PC, na które monopol, patent i wyłączność ma Microsoft© ??!!

Ke? xD

 

A ja Microsoftu nie obrażam, tylko moim zdaniem, jak coś dają w sprzedaż, to mogliby bardziej dopracować. A z Linux korzystam dlatego, że jakoś w tym systemie dopiero znalazłem to coś czego poszukiwałem, czyli że wszystko mogę zrobić w konfiguratorach graficznych, ale mogę też wszystko zrobić w linii poleceń, która ma większe możliwości niż ta z Windows :P . A oprogramowanie na Linux wcale ubogie nie jest. Jest dosyć dużo portów dobrych gier (zapraszam na http://www.liflg.org ), dobre oprogramowanie (OpenOffice, GIMP to programy Linuksowe, ale zdobyły uznanie użytkowników WIndowsa), oraz rzeczy unikatowe jak np. bardzo dobry odtwarzacz muzyki Amarok, czy świetny kBounce :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie boli jak ktoś obraża linuksa. bo uważam go za system lepszy od windowsa (a piszcie sobie co chcecie - dla mnie linux rządzi), bo jest wolny, programy na niego są wolne, mogę z nim robić co zechcę, mogę zmieniać, modyfikować, sprzedawać, tworzyć własne distro... wszystko za darmo, legalnie i bez kłopotów. fakt, MS'owi mogę podziękować za to że rozpropagował komputer do zastosowań rozrywkowych i osobistych. i za to że dzięki niemu się zainteresowałem się programowanie. i za to że dzięki niemu poznałem buble windowsa i przeszedłem na pingwina ;)

 

urwa, marmot, wą mi stąd xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, weźcie, bo się jeszcze na Linuxa nawrócę ! xD

 

Gierki - no, jak gierki, jedne lepsze, inne gorsze, choć do tych się akurat nie czepiam :D Ale zą licencją freeware i tym, że można to dowolnie powielać, sprzedawać, to dość nieufny jestem, bo tu mi przychodzą na myśl takie tanie darmowe duperelki freeware, które się walają po necie i jestem tym jakiś taki obrzydzony :P Chociaż to tylko moje własne skojarzenie i odczucie...

 

No, może i racja, że ten Sri...Linux wyprzedził pod wieloma względami Windowsa - i w konfiguracji i w grafice - ale pozostaje nadal ten podziw dla Microsoftu© że to oni pierwsi wprowadzili na rynek kompy, że to oni byli pionierami w komputeryzacji i technologii informatycznej, że to oni wyznaczali i nadal wyznaczją nowe standardy... Bo to tak trochę dziwnie wygląda - że inne systemy wydają się taką trochę podróbką pierwotnego Wina i starają się go dogonić w wymaganiach i prześcigać w możliwościach, ale jak już idzie o nowy system albo sprzęt, to tylko Microsoft© jest tym, który ustala i poszerza wciąż nowe granice techniki... Na swój sposób wyprzedzając innych.

 

No ale z tym niedopracowywaniem i wysoką ceną mogliby trochę wyluzować - w końcu co jak kto, ale Bill Gates wciąż jest najbogatszym człowiekiem na świecie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, może i racja, że ten Sri...Linux wyprzedził pod wieloma względami Windowsa - i w konfiguracji i w grafice - ale pozostaje ten nadal ten podziw dla Microsoftu© że to oni pierwsi wprowadzili na rynek kompy, że to oni byli pionierami w komputeryzacji i technologii informatycznej, że to oni wyznaczali i nadal wyznaczją nowe standardy... Bo to tak trochę dziwnie wygląda - że inne systemy wydają się taką trochę podróbką pierwotnego Wina i starają się go dogonić w wymaganiach i prześcigać w możliwościach, ale jak już idzie o nowy system albo sprzęt, to tylko Microsoft© jest tym, który ustala i poszerza wciąż nowe granice techniki... Na swój sposób wyprzedzając innych.

Hahahaha, dobre. Nie wiem czy wiesz, ale każda nowa technologia pojawiała się najpierw w systemach Uniksowych, a Microsoft wprowadzał je po kilku latach. Najlepszym przykładem tego jest IPv6, które jest w Linuksach od bardzo długiego czasu, a Microsoft wprowadził je dopiero od Visty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale z tym niedopracowywaniem i wysoką ceną mogliby trochę wyluzować - w końcu co jak kto, ale Bill Gates wciąż jest najbogatszym człowiekiem na świecie tongue2.gif

 

To jest efekt tego, iż Microsoft stara się być tym pierwszym na rynku, chce więcej i więcej...ale jakoś mu nie wychodzi, wnioskując z wypowiedzi Marmota ;)

 

Chciałbym zapytać ew. użytkowników Visty o coś takiego: "Czy został NARESZCIE poprawiony błąd z brakiem woluminu, gdy wyjmie się płytkę z napędu mając np: uruchomioną instalację lub menu płyty. (błąd polegał na tym, że nawet biorąc anuluj okienko z errorem pozostawało nadal otwarte :( )"

 

...bo od kilku edycji "okienek" poprawy nie widać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę, to chyba we wczesnej wersji był ten błąd, bo teraz takiego nie miałem. A zresztą to chyba raczej błąd XP-a był, bo płytę wkładało się i instalowało na XP (albo innym systemie), chociaż to mógł być też bug samej płyty albo programu instalacyjnego... Chyba to jednak poprawili...

 

To jest efekt tego, iż Microsoft stara się być tym pierwszym na rynku, chce więcej i więcej...ale jakoś mu nie wychodzi

;p komu wychodzi temu wychodzi, każdy popełnia pomyłki...;/ czasem chciwość rzeczywiście oślepia... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierki - no, jak gierki, jedne lepsze, inne gorsze, choć do tych się akurat nie czepiam :D Ale zą licencją freeware i tym, że można to dowolnie powielać, sprzedawać, to dość nieufny jestem, bo tu mi przychodzą na myśl takie tanie darmowe duperelki freeware, które się walają po necie i jestem tym jakiś taki obrzydzony :P Chociaż to tylko moje własne skojarzenie i odczucie...

 

To nie jest licencja Freeware, Linux jak i wszystkie na niego programy są na licencji GPL (Otwarte źródło), który zakłada że programy na tej licencji MOGĄ być darmowe (ale nie muszą, zwróćcie na to uwagę), ale muszą być dostarczane wraz z kompletnym kodem źródłowym do dowolnego użytku (Ale źródła programów GPL nie mogą być używane w programach innych niż licencji GPL). No i nie siedzi przy linuxie jeden człowiek, tylko kooperatywnie pracuje nad nim parę tysięcy osób, nad samym kernelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...