Skocz do zawartości

Zablokowane John - Moja pierwszy poważny projekt


Pasterz

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: John

 

Gatunek: Fps

 

Opis:Pewnego razu doktor o ksywce "X" chciał się zemścić nad całym światem za całą krzywdę którą mu zrobili.(O tej krzywdzie dowiecie się w czasie gry :P ). Więc stworzył broń dzięki ,której mógł zamieniać ludzi w zombi. Pewien facet o imieniu John( główny bohater) postanowił przerwać ten procedur i zabić profesora.

 

Download:http://www.gmclan.org/up1584_4_JOHN.html

 

Autorzy:

 

Programowanie:
Patryk Pasternak

Fabuła:
Patryk Pasternak

Grafika:
Patryk Pasternak

Muzyka:
Nie ma

 

Screeny:

 

snap2yi2.png

snap3mg2.png

 

 

 

Życzę miłego grania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem co zrobić aby nie była nudna

Dodaj trochę dynamizmu, różnorodnych worgów, bronie itp. Przeszedłem pierwszą planszę i zobaczyłem drugą, niemal identyczną. Miałem przechodzić druga taką samą planszę? Mało ciekawe ;)

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj trochę dynamizmu, różnorodnych worgów, bronie itp. Przeszedłem pierwszą planszę i zobaczyłem drugą, niemal identyczną. Miałem przechodzić druga taką samą planszę? Mało ciekawe ;)

 

Pozdrawiam.

 

Pomyśle nad zmianą broni i różnych potworów. A co do planszy nie miałem żadnych pomysłów ale dzięki za pomoc :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy poważny projekt to trochę ubogo i miejscami nawet brzydko. Brzydkie są między innymi pociski i celownik. Nie lubię też tego systemu sterowania postacią - może pomyśl o opcji dzięki której można by było zmieniać styl sterowania. Tak jak poprzednicy zauważyli grze brakuje dynamizmu. Poza tym co to za zombie które nie szwendają się szukając żarcia i są tak samo albo nawet szybsze od głównego bohatera? Zombie powinny szwendać się w zakamarkach, pełzać, gramolić się, iść powolnie i przede wszystkim powinno ich być 100 razy więcej :twisted: no chyba że tytułowy John mieszka na wsi, a nie w mieście. Na razie tyle ... jeśli uważasz że się czepiam to możesz mieć racje bo trafiłeś że akurat wczoraj oglądałem powtórnie Residenta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wam za wszystkie odpowiedzi a co do sprawy zombi poprawie chodzenie aby chodziły w różnych kierunkach a jak mnie zobaczą to żeby za mną biegły będzie ich także 3 razy więcej. Mam zamiar poprawić także chodzenie i zrobić miotacz ognia. Co do grafik zostaną poprawione :D Jeszcze raz dzięki :P

 

Edit: Poprawiłem grafiki celownika i pocisków :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Całkiem ciekawa gra. Tylko jak koledzy wcześniej pisali trzebaby wpakować tu trochę więcej przeciwników. Poza tym bebechy mogłyby znikać po pewnym czasie bo gdy rozwalisz większość zombiaków na planszy to gra zaczyna nieprzyjemnie zwalniać (przynajmniej u mnie :P ). Ale mimo wszystko mi się podoba :) . Moja ocena 7\10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chciałbym was poinformować o tym iż projekt "John" odszedł z tego świata i już nie powróci. Wiem, że nie jest to wielka szkoda bo o wiele lepsze gry nie zostały zakończone ale chciałem was poinformować, że już nie dokończę tego projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...