Skocz do zawartości

Szukam programu


BeWuO

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tryb zgodności? Prawy przycisk na skrócie i tam w którejś zakładek masz ustawianie trybu zgodności. Jak to nie działa, to dopiero wtedy wirtualizacja, ale litości, nie będę Ci tego tłumaczyć, bo to za dużo do tłumaczenia, a na sieci masz od licha i trochę poradników do tego, nie widzę sensu, żebym powtarzał to co jest napisane na stronie którą można znaleźć po chwili szukania w Google. Wiesz, że wirtualizacja i to jest najważniejsze, bo wg tego znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam programu, ktory by podglasnial dodatkowo dzwiek w kompie (sluchawki mi sie spieprzyly, cicho strasznie graja, a glosniki - wole ich unikac - nie mam wlasnego pokoju ;x

Pomyslalem, ze skoro jest taki AV Voice Changer do zmieniania barwy glosu (btw fajnie sie muzy slucha :P) to i bedzie do podglasniania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam programu, ktory by podglasnial dodatkowo dzwiek w kompie (sluchawki mi sie spieprzyly, cicho strasznie graja, a glosniki - wole ich unikac - nie mam wlasnego pokoju ;x

Pomyslalem, ze skoro jest taki AV Voice Changer do zmieniania barwy glosu (btw fajnie sie muzy slucha :P) to i bedzie do podglasniania. :)

 

Mój kolega takie coś ma, tyle że nie wiem jak to się nazywa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Odświeżam temacik :D

Kiedyś na dysku miałem program, w którym wpisywałem adres filmiku z YT, on go pobierał w formacie .flv i gdy został pobrany było możliwoś automatycznego prze konwertowania na .avi. Czy zna ktoś nazwę takiego programu :D?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam programu, ktory by podglasnial dodatkowo dzwiek w kompie (sluchawki mi sie spieprzyly, cicho strasznie graja, a glosniki - wole ich unikac - nie mam wlasnego pokoju ;x

Pomyslalem, ze skoro jest taki AV Voice Changer do zmieniania barwy glosu (btw fajnie sie muzy slucha :)) to i bedzie do podglasniania. :)

To wie ktos, skad wziac taki program?? :)

Google nic nie znalazlo (poza wzmacniaczami na allegro :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ściągania z Youtube, to każda ze starych metod dalej działa, tylko musicie usunąć z adresu początek typu pl. czy en. ;p . Jak adres wygląda następująco: www.youtube.com/cośtam to wtedy każda z wyciągarek zadziała. Ja polecam osobiście FLV Downloader, a potem konwersja z użyciem SUPER.

 

Co do podgłaśniania, to raczej nic nie zrobisz, jak dasz max w mikserze systemowym ;p . Możesz co najwyżej np. zwiększać głośność mp3 używając ReplayGaina (np. w Foobarze), ale jak przesadzisz to będzie ci charczeć. Lepiej zainwestuj w nowe słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...