Skocz do zawartości

Jak zrobić pasek energi i ikony żyć


Rekomendowane odpowiedzi

napszykłat

 

Dziecko... wymiatasz. Kompletnie nie da się zrozumieć Twojego posta. Najpierw proponuję nauczyć się mówić/pisać, potem używać opcji "Edit" i dopiero wtedy pisywać na forach.

 

Poza tym czemu to jest w dziale ze skryptami i przykładami? Sam sobie utrudniasz znalezienie pomocy.

 

Ech... a co do Twojego pytania - o współrzędnych x,y już w szkole miałeś? Jak nie, to masz okazję się nauczyć wcześniej. Obie te zmienne opowiadają za pozycję danecj rzeczy na ekranie. Im większy x, tym więcej pixeli w prawo; im wiekszy y, tym bardziej w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam zrobione życie energie i punkty al eto jest na pasku u góty okienka a jak zrobić żeby było napszykłat na dole ekranu :crying: :crying: :crying:

 

Eeee... pociąg ekspresowy relacji Tokyo-Osaka wyjeżdża jutro o 18.30. Chyba. :| Nic nie zrozumiałem z twojego posta, zatrudnij sobie tłumacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumie dlaczego się czepiacie 9,cio latka :/ przecież to jasne że on ma wiele czasu jeszcze do nauki ... Ja rozumie że was gnębili jak byliście noobami ale nie przesadzajcie może ... Wy macie jednak więcej lat niż on i potraficie myśleć bardziej logicznie... a jak chłopak chce pomocy dlaczego mu jej nie udzielicie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos mu nie udziela pomocy? Ja nie zauwazylem aby ktokolwiek i kiedykolwiek nie udzielil pomocy noobowi... Inna sprawa jest pisownia ! Jezeli noob napisze "ja seoi dziosaej chaioalom dowioedaziekc co wyu toi robaiscie" to nie jest tak latwo odczytac co on mial do powiedzenia a tym bardziej nie chce sie (zaawansowanym uzytkownikom) probowac rozwiazywac tej lamiglowki...

 

Jezeli komus sie gupia paluchy albo nie zna dobrze ortografii to niech pisze powoli i ze slownikiem (w chu... (przepraszam tu sa dzieci, albo moze inaczej, mlodzi ludzie :)) ----> sporo slownikow jest w internecie !!!

 

 

PS. Kto odczyta co powiedzialem "ja seoi dziosaej chaioalom dowioedaziekc co wyu toi robaiscie" ?? :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Kto odczyta co powiedzialem "ja seoi dziosaej chaioalom dowioedaziekc co wyu toi robaiscie"

 

je się dzisiaj chciałem dowiedzieć coo wy tu robicie

 

a do tematu tak jak wyżej.

i mógłbyś też sprawdzić w przykładach (np 1945)

:rolleyes: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

je się dzisiaj chciałem dowiedzieć coo wy tu robicie

hehe :D zle odczytales ostatni wyraz... powinno byc "robiliscie" :P

 

A zeby nie bylo off-topicu to najlepiej najpierw uzyc opcji szukaj, potem poszukac w helpie, faq i innych a na koncu poszperac w przykladach!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...