Skocz do zawartości

SantaX


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

W imieniu swoim i Shylios'a, czyli SigmaTeam, chcielibyśmy zaprezentować Wam grę, która jest spóźnionym prezentem dla Was.

W grze wcielamy się w mikołaja i musimy zebrać prezenty rozrzucone przez złego bałwana, zbierać śnieżne kule i unicestwić pingwiny (możliwie jak najwięcej)

 

Do dyspozycji mamy wiele broni:

- śnieżne kulki

- psychokineze

- atak furii

Nasz mikołaj może także lewitować.

 

Życzymy Wam wielu godzin miłego grania i liczymy na Wasze pozytywne i negatywne (oby jak naj mniej) komentarze.

Dodamy tylko, że gra była robiona w nieco lekkim pośpiechu, więc nie została idealnie dopracowana.

 

DLOAD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, silnik Shyliosa został rozbudowany o kilka nowych funkcji, miejmy nadzieje że dobrych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ... czemu zawsze jak mi się jakiś tytuł podoba to po jego ściągnięciu muszę się zawieść ?? Gra naprawdę fajnie się zapowiadała... niestety poziom trudności i błędy w grze całkowicie odepchnęły mnie od grania ... Popracujcie jeszcze nad nią to może coś z niej będzie bo na razie niestety przez błędy jest wręcz nie grywalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak...

 

Nie mam pojecia jak sie rzuca tymi kulkami. Cos tam sie altem robi ale do czego to sluzy to nie wiem. Idac dalej, jezeli wyskoczylismy i pingwin nas zauwazyl, to juz nie mamy szans przezyc bo zawsze jest pod nami. Kolejnym bledem jest to ze jak sie wyleci poza plansze to sie nic nie dzieje, mozna leciec i leciec...

 

Grafika jak dla mnie jest na srednim poziomie.

 

Muzyczka klimatyczna, nawet fajna :)

 

Gdyby nie te bledy to byla by nawet fajna gierka. A tak:

 

Ocena: 4.5/10 :D (dodalem wam 1 punkcik za to ze robiliscie ja w lekkim pospiechu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest nawet fajna tylko te pingwiny są bardzo trudne bo jak nas zauważą to od razu do nas biegną i nie mam szans na przeżycie. Drugi błąd jest to iż gdy wyjdzie się za plansze to spada się w nie skończoność. Grafika nie powala na ziemie ale też nie jest najgorsza.

 

Ocena:

5/10 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy za opinie, poprawimy błędy wynikłe z pośpiechu.

Na pingwiny najlepsza psychokineza, a jeśli atakuje nas za dużo pingwinów, to można zawsze użyć ataku furii :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...