Skocz do zawartości

Foto-galeria


lion

Rekomendowane odpowiedzi

Że wam to się chce siedzieć na tych serwisach. Ja kiedyś konto na nk założyłem, bo mnie parę osób namówiło, a obecne funkcjonowanie tego konta to wygląda tak, że jak ktoś znajomy mi wyśle zaproszenie to akceptuję, albo od biedy sam czasami takowe wyślę, ewentualnie złożę komuś życzenia z okazji urodzin, jak nie mam okazji tego kogoś widzieć i tyle :P . Że wam się w ogóle chce mieć konta w aż tylu serwisach :P .

Ja tam mam tylko fejkkonto do wyciągania przydatnych informacji z uczelnianego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grono jest o tyle fajniejsze że można wrzucać całe galerie, a na naszą-klasę to raczej się wybiera jakieś ładniejsze zdjęcia.

Żeby przeglądnąć galerie takiej jednej osoby z mojej szkoły na nk musiałbyś przesiedzieć pół dnia a połowa z tego ruszona albo zamazana. :P Dlatego właśnie mam 1 zdjęcie, żeby pokazać moją postawę w stosunku do tego. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marmot: U mnie to samo. Dałem fotki na grono, na n-k do tej pory nie mam :) Te serwisy są dobre, kiedy za 20 lat chcemy zobaczyć jak wyglądaliśmy kiedyś.

Nikomu zaproszenia nie wysłałem (ani jednego). Ci znajomych, których mam zyskałem przez akceptowanie czyjegoś zaproszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...