Skocz do zawartości

Ludki kontra muzgi


Makary155

Rekomendowane odpowiedzi

Super. Jeśli zaraz nie wynajdziesz wehikułu czasu i nie przeniesiesz nas do momentu kiedy gra zostanie umieszczona, będę się wykłócał o postowanie w złych forach ;P. Zresztą jak na zapowiedź to wiele się nie dowiedziałem na temat gry.

Taka sobie... Chodzisz i strzelasz,strzelasz i strzelasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hę??

Taka sobie... Chodzisz i strzelasz,strzelasz i strzelasz
jak taka sobie to poco ją reklamujesz? jak nawej jeszcze jej niema <_<

 

W czwartek zamieszczę tu moją pierwszą "większą" grę....

Beznadziejna....

Głupia...

Ale na początek może być beta.gif

Wogule co to ma być ?? :blink:

 

Cześć robię grę lepszą od najlepszej gry świata! ocieniajcie! chodzi oto aby w nią zagrać i zobaczyć jaka jest super! grę zrobie za jakień niewiem kiedy :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiesz, że nieznajomosć prawa szkodzi? W polskim prawie tak jest - to oznacza, że nieznajomość prawa nie tlumaczy cię z popełnionego przestępstwa... w sądzie jakbyś powiedział, że ty nie wiedziałeś, ze popełniasz przestępstwo to jeszcze byś se lipy narobił. Masz szczęście, że tutaj nie panuje atmosferka jak w sądzie, i że Dawidsu tego jeszcze nie czytał... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zamieszczę tu moją pierwszą "większą" grę....

Beznadziejna....

Głupia...

Ale na początek może być

 

Poza tym wszystkim co przedmówcy powiedzieli...

Liczysz, że ktoś zagra w tę grę przy takiej "reklamie" jaką jej robisz? To w końcu Twoje dzieło - trochę pozytywów. Wyobraź sobie co by było gdyby na półkach w sklepie stały gry reklamowane jako "nawet niezła bijatyka", "tragiczne FPP ale da się zagrać", "kiepskie RPG - zrzyna z Oblivion" itp. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Właśnie, nie moge sie doczekać jak będe walczył z muzgami, a co to jest muzg? O mózgu słyszałem ale o muzgach nic mi nie wiadomo

 

Muzgi to takie motylki, tyle że mają nogi, są przezroczyste i żywią się zwłokami krasnoludów w zaawansowanym stopniu rozkładu.

 

Boże (Szatanie?), kolejny nuberski temat do spamowania. Zamknijcie to, i tak już dosyć go zbluzgaliśmy ;/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czwartek zamieszczę tu moją pierwszą "większą" grę....

Beznadziejna....

Głupia...

Ale na początek może być :beta:

 

Czyli ja niby mam rozumiec że zamieścisz w czwartek pierwszą większą gre, która będzie głupią i beznadziejną betą twojej gry... hmmm... to fajnie masz :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...