Skocz do zawartości

Defend Base v1.0


Supavader

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie w tym momencie generalnie ukonczylem swoja pierwsza gre - Defend Base. W grze chodzi o obronienie bazy przed terrorystami samobojcami. W wersji beta ów terrorysci byli zbyt szybcy a to uczyniloby gre nie do przejscia :P (a byla idealnie trudna :P) prosze mnie tu nie besztac za grafike - ona oddaje klimat, celowo taka jest :P speszyl fenks tu Blackmaul (pomoc techniczna i pomoc w score ktore narobilo zamieszania :P) Gra jest troche ustarwarsowiona (poniosla mnie wyobraznia, wiezyczki obronne takie jak na gwiezdzie smierci :P), co czyni ja troche nie realna :P dobra dosyc tego nudzenia - http://www.gmclan.org/up1387_4_defendbasev1_0.html i prosze o oceny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czemu nie używasz polskich liter? :)

2. Trochę sporo tych :P ( :P )

3. Fajny avatar xD

4. Teraz gra:

a ) zielone tło. Nie zbyt interesujące,

b ) grafika nie najgorsza, chodź te pojazdy wyglądają jak z papieru,

c ) pociski wylatują nie z dział lecz z nad nich.

 

Ogólnie jak na pierwszą grę nie jest źle. Pomijając fakt, że nie ma nic ciekawego, prócz machania kursorem myszki z góry na dół i strzelając w ciągle tych samych przeciwników. No i jeszcze przydało by się zrobić pasek HP :) To tyle.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyzwyczailem sie do nie uzywania polskich znakow

To się odzwyczaj :) Problemów ze zrozumieniem twojego tekstu nie mam, ale lepiej by jednak było jakbyś używał polskich liter :)

 

po drugie bardzo podoba mi sie ta emota

Mi też :P Ale inne również są ładne :D

 

a jakie niby mialem zrobic tlo?

Nie wiem, ale mogłeś dobrać bardziej odpowiedniejsze do tej gry niż "zielone".

 

pociski ustawial blacky jego sie czepiaj xD

Ciebie się uczepie bo mogłeś sobie to przestawić :]

 

Ogólnie to są takie małe detale, bardziej chodziło mi o to żeby gra miała jakiś sens, coś co by sprawiało, żebym nie mógl się od niej oderwać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
To się odzwyczaj :) Problemów ze zrozumieniem twojego tekstu nie mam, ale lepiej by jednak było jakbyś używał polskich liter :)
Kurde, ja jakoś często nie używam polskich liter, a mimo to nie zwróciłeś mi uwagi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary! Beznadzieja. Ostatni raz sciagam sos takiego. No screen No Download. Ide sie pozygac. W 5 minut napisze ten skrypt a ty bedziesz mowicL jak to zrobiles. DLACZEGO? Powiem ci qwa dlaczego bo jak masz powyzej 12 lat to: powodzenia na para olimpiadzie a jak ponizej to zajmij sie dziewczynami. Moze to ci lepiej wychodzi.... Czekam na warnaaaaaaaaaa bo prawda w oczy koleeeeee

Moja pierwsza gra to Reaktor. Czaisz "szukaj" to masz gdzies na tej stronie powodzenia w poszukiwaniach...........

Ale serio twu zyg ostani ale to ostatni qwa raz zyg ble twu ble o qra zyg ble twu itp itd.........

Edit:

Zmielil zem sygnaturke.... wlochocho azebys se szukc synku nie musial sycko masz kuna tu. OOOOOOSSSSSSSTATNI ALE OSSSSSSSTATNI GO MAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary! Beznadzieja. Ostatni raz sciagam sos takiego. No screen No Download. Ide sie pozygac. W 5 minut napisze ten skrypt a ty bedziesz mowicL jak to zrobiles. DLACZEGO? Powiem ci qwa dlaczego bo jak masz powyzej 12 lat to: powodzenia na para olimpiadzie a jak ponizej to zajmij sie dziewczynami. Moze to ci lepiej wychodzi.... Czekam na warnaaaaaaaaaa bo prawda w oczy koleeeeee

Moja pierwsza gra to Reaktor. Czaisz "szukaj" to masz gdzies na tej stronie powodzenia w poszukiwaniach...........

Ale serio twu zyg ostani ale to ostatni qwa raz zyg ble twu ble o qra zyg ble twu itp itd.........

Edit:

Zmielil zem sygnaturke.... wlochocho azebys se szukc synku nie musial sycko masz kuna tu. OOOOOOSSSSSSSTATNI ALE OSSSSSSSTATNI GO MAC

Nie zabardzo rozumiem co napisałeś, ale widzę, że nie podoba Ci się ta gra. Genialna to ona nie jest, ale nie musisz jej tak krytykować (albo chociaż rób to czytelnie), tym bardziej, że patrząc na gry jakie się tu pojawiają to ta, nie jest najgorsza.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przestan sie podniecac zanim ci stanie, jak ci sie nie podoba to sie zamknij

No nie zupełnie może się zamknąć, bo ma prawo ocenić grę nawet jeśli mu się nie podoba. Jednak mógłby to zrobić łagodniej i z poprawną pisownią. Dobra już nic nie mówie :P Moderatorzy się zajmą tym bałaganem.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nalezało mi się. Więcej po pijaku nie wypowiadam sie. Nastepnym razem jak bede chcial cos napisac (po pijaku) to wezme kabel od sieciowki i sie wychlostam. Pozdro. PS warny się jakoś kasują??

 

Tak. Wypowiadaj się na temat. I nie szpanuj, ze potrafisz pić alkohol. =P

Patrysław

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...