Skocz do zawartości

atakowanie mnie


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

siemka!zacznijmy nie piszcie poszukaj porad!!tylko jak mam rzobic by wrog np chodzil a jak mnie zobaczy to zeby we mnie strzelal a jak strace zycie to zebym ginol?PSjak zrobic by ja bym mial zycie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki ale z kad bede wiedzial jak zrobic cos jak wszystko bedzie po angielsku,.....rozumiem angielski srednio ale bez przesady!!!z kad bede wiedzial c zrobic z tutkiem po angielsku??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć angielski rozumiesz "średnio". Jeśli posłużysz się przy lekturze słownikiem powinieneś wszystko zrozumieć.

 

Szanujemy (większość z nas) nowicjuszy. Dlatego nie dałem ci od razu warna, a poinstruowałem. :] Ty też miej szacunek dla rozmówcy (np. poprzez zadbanie o poprawność językową postów i dobre wrażenie wizualne, które po sobie zostawiają - patrz post #7).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się nie angielskim martwił, a Twoim językiem ojczystym. Naucz się pisać jakoś, bo pomijając fakt, że to w oczy aż kole, ciężko Cię w ogóle zrozumieć. Naprawdę - myśle, że czasem obcokrajowcy, gadający łamaną polszczyzną, znają ją lepiej niż obecne młode pokolenie Polaków... :(

 

No dobra dość narzekania... co do pytania:

 

Nikt Ci na coś takiego nie odpowie. Nie ma jednego sposobu jak zrobić całą grę. GM jest prosty, ale nie aż tak, że wciskasz tylko opcje "zrób tak żebym chodził i strzelał a jak dostanę to żebym umierał".

Taa i co jeszcze - może zaznaczanie opcji "Grafa jak w Quake 3" i "Multi jak w Starcraft".

Jak pisał Dawidsu - poczytaj helpa, poszukaj tutoriali. W ogóle odpal program i pokombinuj zamiast od razu zadawać idioteczne pytania w stylu "jak zrobić grę".

 

Jakiej w zasadzie odpowiedzi byś oczekiwał? Przecież na takie tematy się książki pisze (albo helpy :P).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mam rzobic by wrog np chodzil a jak mnie zobaczy to zeby we mnie strzelal

Jednym z bardziej skutecznych sposobów jest wyjazd do, dajmy na to, takiego Pruszkowa i krzyczenie głośno że [cenzura] mafia to dla Ciebie małe miki [/cenzura]

 

a jak strace zycie to zebym ginol?

To wykonuje się raczej samo...

 

jak zrobic by ja bym mial zycie??

Nie żeń się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nas prosisz właśnie o sztuczną inteligencję... Jest to rzecz którą robi się różną do każdej gry i nie da się opisać jak to zrobić. Jedyne co ci mogę podpowiedzieć, to kombinuj z motion planning i instrukcją warunkową IF, WHILE oraz FOR. Poza tym, jest to rzecz tak skomplikowana, że damy ci kod i co z tego :/ ? Umiałbyś go dopasować do swojej gry? To w końcu by było ze 100 linijek kodu, jak nie więcej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...