Skocz do zawartości

Company Of Monsters


Force

Rekomendowane odpowiedzi

Pfff Ocena to:

* -1/10

Dlaczego? Przerobiłeś przykład w taki sposób że dodałeś AŻ menu w którym celownik skacze po siatce że aż w oczy kole.

Co ciekawe, autor nie zmienił wogóle grafiki ani ułożenia roomów. Dodał tylko menu. Nie warto ściągać. Już lepiej zagrać w to: http://gamemaker.nl/games_exe/doomed.zip

Wow jeszcze coś takiego w Sterowaniu:

F1 - powrut do menu głownego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toż to za gra?

Nie wiem czy zamierzłeś to zrobić ale po śmierci jakiś inwert myszki się robi i jakiś dziwny ekran

screen

Ten pierwszy potworek niczym się nie różni od reszty, zabiera tyle samo energi według mojego odczucia.

Dobra sprubuję to przejść i ocenię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem inaczej: przerabiaj przykłady, ucz się na nich, ale nie wrzucaj stworzonych w ten sposób gier na szerokie wody. Gdy już zdobędziesz odpowiednie umiejętności i będziesz miał ciekawy pomysł, to zabierz się za stworzenie własnej gry, od początku do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

thx za podpowiedzi .ale nic z tego GML nie kapuje jak przeczytałem Kurs Dla Początkujących

Wiem tylko co to komentarze na końcu wyrarzenia sie pisze end a i takie cos

 

{


<wyrarzenie>


}

 

że tak sie scrypt pisze :D

 

mógl bym się uczyć z tutoriali ale są po angliku i nie rozumiem tylko jeden tutorial znalazłem na Stronce Głównej z tym klałnem ale nic po za tym ..a i w kursach GML Efektywne menu.

Jak coś to mam 12 lat i tak jeszcze nie rozumuje tak jak wy ,ale jak coś to tata mi pomorze przy modelowaniu grafik (narazie wiem w 3DsMax jak sie stawia podstawowe figury) :P

 

Pozdro przydał by mi sie dobry nauczyciel :thumbsup: pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...