Skocz do zawartości

Złośliwy


Nicolas

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to program tworzący złośliwe aplikacje .bat . Wybierasz co ma robić, i naciskasz enter. Tworzy się plik Gra.bat w folderze z programem.Gra.bat po włączeniu robi to co sobie zaznaczyliście. Aplikacje są złośliwy nie szkodliwe, aby je dezaktywować uruchamiasz ponownie komputer.

 

Program jest w formacie gmd. Można go dowalnie modyfikować.

 

 

 

Piszcie tu o wszystkich napotkanych błędach oraz co myślice o tym programie.

 

 

Mała rada niegdy nie ustawiajcie w autostarcie blokady myszki i klawiatury, bo może cie mieć problem....

 

Nie bójcie się sciągć nic się nie stanie, pisze bo doszły mie słuchy, że niektóry się boją..

Zlosliwy.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Szatański programik :twisted: . Sam zrobiłem coś podobnego :) W twoim programie nie znalazłem błędów :D.

 

A co do mojego programu :] to w pierwszej wersji mojego programiku można było podłączyć sie za pomocą IPX do innego komputera na którym był program serwer :) Po podłączeni można było zablokować myszkę lub klawiaturę albo sterować myszką. Można bylo wyświetlić jakiś komunikat, otwożyć CD-ROM i takie inne. Najzłośliwszą funkcją jaką dałem programowi to było edytowanie pliku system.ini w Windowsach 98/95. Po uruchomienu funkcji w linijce shell, program wpisywał jakiś chamski tekst typu : Błąd ładowania ***** w **** :P". Stwożyłem coś takiego bo nauczycielka od infy mnie denerwowała :] Mam jeszcze na dysku jego kopje :) to więc jak chcecie to zamieszcze go na forum :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranma:

Jak zrobisz te klocki do tego servera dla gamemakera (GmShock czy jakoś tak) :P.

 

 

I tak pozatym trzeba by zrobić, żeby ścieżki do plików zpisywały się do jakiejś tablicy, czyli by musiał na początku pobrać je do wszystkich plików jakoś mi się to nie widzi, chyba że ma ktos może innym pomyśł ze ścieżkami>

? Chyba, że jakoś tak:

C:

cd windows (tylko kto zgadnie jak nazywa się folder z windowsem :P)

dir *.* > ala.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh...nie usunie :).Są w użytku więc ich nie usunie.A jak jakimś cudem komuś sie utworzy na linie?prog zgłubnie!

Najlepiej zuzyc restartem :)(kopnąć w guzi power (^^) )

Moim zdaniem najlepiej zrobić atak DoS.NIe chodzi mi tu o micro-dosa tylko wyświetlenie tyle okien(pop-upów nazywam :) ) ,że kompa zatnie.Czyli wyświetlenie ok... 5kk okienek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś zna programy losujące, które losują pliki zapisują ich ścieżki np. do pliku txt i fotem w gemie by się zrobiło żeby odczytywał i twożył odpowiednie tablice. Coś na podobe edytora plansz Ranmy tyle, że zamiast twożyć obiekty wypełnia tablice... I potem tylko wylosować 1 element tablicy i jak mówił Ranma edytować plik autoexec.bat. Tylko co z nowszymi systemami operacyjnymi tj. nie nakładkami na dosa np. WinXP...??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...