Skocz do zawartości

co z tym ludzikiem a'la soldat


pawelek1989

Rekomendowane odpowiedzi

Wale prosto z mostu: będe wdzięczny temu, który mi powie jak to zrobić,wiem że mam opcje szukania ale wszędzie jest inaczej dlatego:

chce zrobić ludzika, którego ręce mają podążać za celownikiem (tak jak w soldat identyko)

to jak zrobić, żeby te ręce byli razem z nim jak sie porusza

i to, że tak jak w soldacie gdy przekroczy 180 stopni w góre to zmienia stronę w którą patrzy (wiecie o co biega?) i czy mam do tego zrobić spritey które patrzą na tą drugą strone czy nie trzeba i jak zrobić żeby pociski wylatywały z lufy trzeba podać jej x,y?

błagam wszystkich na tym forum wiem że jestem "zacofany" w tym ale bardzo chce spróbować to zrobić ludzie jeśli pomożecie bede wam wdzięczy bo to jest najtrudniejsze ale prosiłbym szczegółowo i "prostym" pismem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby broń latała za kolesiem ustawiasz x.y broni na x.y bohatera

żeby celowała w strone celownika musisz użyć klocka "move in direction of a point"

żeby się obracała używasz kloca "transform the sprite" i w angle wpisujesz direction.

finito.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, w tym przypadku nikt Ci nie powie co zrobiłes źle. Trzeba by było być mistrzem Jodą albo innym Dżedajem. Sam coś spi****eś sam musisz naprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...