Skocz do zawartości

Zablokowane Ocen


blackmaul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 794
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

A: 7/10 (Całkiem, całkiem...)

S: 10/10 (:] ...ten warn wymiata (pisałem to, gdy dostałeś warna za podpis :) ))

N: 8/10 (no, w porządku)

U 7,5/10 (całkiem "do wytrzymania" ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adster:

 

A: 7/10

S: 4/10 - a do FPS-a to wsadź

N: 6/10

U: 7/10 - elita GMClanu i jego najbardziej zaawansowani użytkownicy (z maciupeńkimi wyjątkami) w ogóle nie robią gier. Ty niestety do nich dołączasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem Cię ocenić, a wiesz dlaczego??? Podobno jesteś ziomkiem z Piły :P

 

A:9/10 (stylowy)

S:5,5/10 (prawie standard)

N:8/10

U:10/10 (Piła rlz!!! :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, ale jakoś prawie wszyscy nie robią tutaj gier tylko postuuują

Moim zadaniem jest pomagać newbiesom i wyśmiewać noobów. Co najwyżej mogę posłużyć radą jak rozwiązać jak rozwiązać dany problem, czy wyjaśnić zadanie określonych funkcji. Podobnie zresztą jak większość gmclanowiczów, którym gier po prostu robić się nie chce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z tamtych komiksów co?
Egzakli!
czyżbyś chciał wziać noobka i pomagać mu na gg xD?
Tak jakby... xD

 

Morgo

Trudno mi Cię ocenić bo znajomość młoda. :)

 

a: 7/10

s: 8/10 Nie ma tolerancji dla nietolerancji! ;D

n: 9/10 Zmyślny :3

u: 8/10 Po prostu "nie znam", ale bardzo dobrze się zapowiada. =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia przy Aldebar (hm... jak to sie odmienia :P)
Myślę że Aldebar się nie odmienia.

 

Kamilek

 

A: 5.5/10 - prosty taki :P

S: 9/10 - rozbrajający ten bobas :lol2:

N: 7/10 - Gdyby mój tatko nie wybrał mi innego imienia zanim się urodziłem byłbyś moim imiennikiem :lol:

U: 8/10 - Lubisz pomagać innym, oby tak dalej :thumbsup:

 

EDIT: ehh... Lolek był szybszy :P

 

EDIT2:

 

lolek:

 

A: 8/10 - taki "Piracki" :]

S: 5/10 - dość typowa

N: 7.5/10 - 'Bolek i Lolek' HeHe :lol:

U: 8.5/10 - Sympatyczny jegomość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guxio

 

Av: 8/10 bo to chyba Pazur

Sy: 2/10 bo mi sie nie podoba i jest tam informacja, że możecie zniszczyć dobre imie Pazura :)

Ni: 4/10

Us: czy ja wiem... 7-8/10

BTW: ja tam nie wiem czy to wieczorynka bo nie oglądam ale widze, że wy sie orientujecie w temacie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz bez oceny. Ja chcę odpowiedzieć, więc oceniajcie Supavadera.

 

Pomoc jest dobra, ale to jest Game Makers Clan. Nie Game Maker Helpers Clan. Głównym celem tego forum jest pomagać n00bom i robić gry. Nie chce się robić gier - trudno. Widać tworzenie gier w GM-ie jest zajęciem wymagającym zbyt wiele czasu. Spójrzcie na taką Umbrę. Świetny projekt, ale przerwany z powodu braku czasu. Co wolelibyście? Nie dostać w ogóle gry, czy trochę poczekać? (To jest zależne od autora gry, Nasheera. Jego decyzja, ale piszę o tym, by wam coś przypomnieć) Jest też inny powód: cierpliwość. Walnąć jakąś grywalną minigrę - wtedy byłoby dobrze. Niegrywalną - trudno, zdarza się każdemu. W końcu forum jest od pomagania, ale gry tutaj już robią tylko nowsi użytkownicy. Są wyjątki, ale bardzo rzadko. A ja robię gry. Gdy już myślicie, że ja już gier nie będę robił, to walę wam jakąś minigrę. Większe projekty - to te też robię. Ale jednak od czego jest nazwa GMClan, jak już pisałem? Od Game Makers Clan. Popatrzcie na taki Click Portal - tam poziom gier jest niski, ale są gry. Lepsza jest jakość od ilości, ale tu, na GMClanie, przeważa ilość. Mniejsza niż na Click Portalu, ale jakość - niemal ta sama. Tylko niektórzy z nas potrafią tworzyć naprawdę dobre produkcje (propaganja, TeeGee, Nasheer, o sobie nie wspominam, ja im nie dorównuję). Niektórzy doskonale znają program, ale bardziej zajmują się forum (głównie chodzi mi o elitę: Patrysław, Dawidsu, Dark Maximal i inni. Nie liczę tu londona (on robi gry na Ligę 24 dość często), pietrusa (jego Kości RPG), Pietera6 (Belt Generator)), niż robieniem gier. Jest niechęć. Rozumiem. Ale dobrze by było dodać jeszcze jedną opcję w profilu: wybór między Game Maker a Game Maker Helpers.

Napiszę też: nie każę wam robić gier, ale dobrze by było zastanowić się trochę.

 

PS. Ten post może nie mieć sensu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...