Skocz do zawartości

Wasze pulpity


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wierz mi, lepiej pomyśleć, że Linux jest królem, niż Windows. Gdyby Windows był bogiem, na świecie ludzie znikaliby ludzie, rozwój człowieczeństwa zatrzymałby się i do tej pory byłby dziewice zachowane przez jakiś cud

 

Fervi

 

Ja wierzę, że Microsoft upadnie, Billy nie jest już najbogatszym człowiekiem na ziemi ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na świecie ludzie znikaliby ludzie

do tej pory byłby dziewice zachowane przez jakiś cud

Co?

Microsoft nie upadnie, 'prości' ludzie wciąż będą go używać bo tylko jego znają i jest on dołączany domyślnie do większości komputerów. Gros firm wciąż używa XP a nie 7, bo przeszkolenie pracowników pożarłoby zbyt dużo pieniędzy, a co dopiero jakieś linuksy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do postu Farkraja, który mówi, że nie robimy nic czego byśmy pod Windowsem nie zrobili. A ja powiem, że on nie robi nic czego by pod Linuxem nie zrobił.

żartujesz sobie? Wiesz ile aplikacji nie działa na linuxie, a ile GIER nie działa na linuxie? To już wiesz. Idź robić to czego nie możesz na swoim systemie serwerowym

 

Ja wierzę, że Microsoft upadnie, Billy nie jest już najbogatszym człowiekiem na ziemi ;P

Płacz ludzi których nie stać na Windows 7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beztytuugk.jpg

Tak, zgrzeszyłem - BURDEL NA PULPICIE, przeszedłem na ciemną stronę mocy ;0

No i oczywiście motyw z tomb raidera, a jakże by inaczej, z racji że kocham serię tej gry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to szukaj teraz swojego robina :P burdel bo jest taki chaos ze ja sie gubie co od czego - zwykle mam pogrupowane tak rzeczy zebym latwo mogl znalesc co szukam, a tutaj musze szukac co odpalic z pol minuty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza opcja była by łatwa ale chyba skuszę się na drugą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierz mi, lepiej pomyśleć, że Linux jest królem, niż Windows. Gdyby Windows był bogiem, na świecie ludzie znikaliby ludzie, rozwój człowieczeństwa zatrzymałby się i do tej pory byłby dziewice zachowane przez jakiś cud

 

Fervi

 

Ja wierzę, że Microsoft upadnie, Billy nie jest już najbogatszym człowiekiem na ziemi ;P

 

Witaj Fervi. Widzę po avatarze i nicku że jesteś fanem Doctora Who. Ja też (od niedawna)

 

Koniec offtopu, pokazuję wam mój pulpit z Debiana Lenny z Fluxboxem.

 

pulpitvi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...