Skocz do zawartości

Proszę o pomoc


121kamil

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Potrzebuję programu do opisywania filmów w kodzie html, na zasadzie wklejam link z serwisu filmweb i mam opis.

Szablon opisu, który chciałbym żeby był w tym programie:

Szablon

A tutaj mam ten program, niestety zepsuł się, wcześniej działał dobrze, a teraz nie ma obrazów z jego kodów.

Nie wiem czy pomoże w tworzeniu nowego, ale dam na wszelki wypadek:

Stary program

Proszę o szybką pomoc

W razie czego pisać na moje gg: 32345123

Dziękuje i czekam na odpowiedzi/pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, że jest niezgodne z prawem.

Niby co tu jest złego?

Generowanie jakiegoś kodu html jedynie i parę obrazków :P

Na chomiczkuj.pl mają programy do spamowania i je udostępniają i to jakoś jest zgodne z prawem, bo jakby nie było to by dawno witryna została zamknięta.

Ja tylko chcę mały programik który będzie generował kod html, a to nie jest żadne przestępstwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz więcej osób, które wstawiają pirackie rzeczy na chomikuj jest zatrzymywanych. To, że dopiszesz, że na 24h itp. nic Ci nie da ;) W prawie polskim nie ma takiego wpisu, to tylko właściciele chomikuj wymyślili, a jakakolwiek pomoc ze świadomością do czego ma służyć, to współudział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, poza tym po co mieliby zamykać chomikuj? Toż to nie ma żadnego najmniejszego sensu. Jakby zamknęli, ludzie przenieśliby się na coś innego, a właściciele serwisu, którzy z piractwem nie mają nic wspólnego straciliby interes. A jak zamykają "szaraków" to "zmniejsza się" źródło wszelkiego piractwa, no i przestroga dla innych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tylko nikt tu nie mówił o żadnym publikowaniu.

Ja chcę tego używać do własnych celów ;)

Program nie łamie żadnych praw, natomiast łamanie prawa to upublicznianie plików innym osobom, do własnego użytku można robić co się chce praktycznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Tylko nikt tu nie mówił o żadnym publikowaniu.

Ja chcę tego używać do własnych celów ;)

Program nie łamie żadnych praw, natomiast łamanie prawa to upublicznianie plików innym osobom, do własnego użytku można robić co się chce praktycznie :D

Jak pobierzesz film, i jest na twoim kompie i nikomu nie dajesz, to nie jest łamanie prawa ?

Chyba, że mówisz o zakupionych przez ciebie rzeczach, ew. o darmowych.

Sama kopia, jeśli masz oryginał, to nic złego. Jednak jeśli nie masz oryginału, a tylko kopie cudzego pliku, to może się zaliczać do łamania prawa, o ile plik jest np. płatny, a ty go uzyskałeś za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...