Skocz do zawartości

me 3 żeczy do mej produkcji


Cekol

Rekomendowane odpowiedzi

Dla niektórych to błahostka a dla innych manna (jak to zauważył/a Biały Wilk). Dlatego ocenię to z pozycji „zaawansowanego” GM kodera. Bochater (przez ch?! :P) nawet fajny. Flaki, no cóż. Nic ciekawego :P I jeszcze styl chodzenia taki jak w Liero. Pojawiały się już przykłady, no i dla mnie to nic nadzwyczajnego. Ogólnie – dużo lepiej w stosunku do twoich poprzednich „tworów”, tak trzymać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, to i tutaj dorzucę 3 grosze od siebie.

Bohater - mi się podoba, ogólnie fajne wykonany, ma wszystko co potrzeba do gierek tego typu.

Flaki - no niby fajnie się rozwalają, ale trochę tak jakby...nierealnie? ( na pierwszy rzut oka ma się wrażenie, że wywalają do góry tak jakby ktoś włączył na chwilę fontannę )

Trzecia rzecz - jak Liero - nie nowość ale jeżeli będzie okraszone wartką akcją to może być.

 

Wiesz, bardziej bys z tym pomogl, gdyby to nie byly skompilowane przyklady :P

Blackmaul - tego chyba nie można ująć w ogóle jako przykład - bo nie ma kodu źródłowego i początkujący nie wykorzystają tego do żadnych produkcji - co najwyżej mogą popatrzyć jak ludek fajnie się porusza ( i nerwicować się, że nie umią zrobić czegoś takiego ) ;)

 

Aha, jestem rodzaju męskiego jak ktoś by nie wiedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...