Skocz do zawartości

Zablokowane Never heard from ever again


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie w tym problem, że jesteśmy "komisją" i póki nią jesteśmy, to nie powie prawdy.

Po pierwsze - każdy może czytać to forum, także osoby spoza niego.

Po drugie - może się znaleźć kapuś, który dostarczy dowodów.

Jak by się przyznał dostarczyłby nam dowodów.

Z kolei, z tego co mi się zdaje widziałem post, w którym jasno potwierdził związek tej gry z MLP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko ale nagaka namnie ze nie wiem czy się śmiać czy płakać

 

LionX, ja wszystko rozumiem, oczywiście masz rację w tym co mówisz. Nie rozumiem tylko jednego - po co aż tak wciskasz nam kit, że twoja gra nie ma NIC wspólnego z MLP. Przecież na swoim profilu otwarcie pokazujesz, że lubisz kucyki z MLP i każdy wie, że inspirowałeś się tym przy tworzeniu gry. Oczywiście nie twierdzę że to podróbka, albo że łamiesz prawa autorskie, no ale kurde, nie możesz się wciąż w tak śmieszny sposób wypierać tego że te dwie produkcje mają ze sobą jakieś tam powiązanie. Nie jesteśmy jakąś komisją, przed którą musisz udowadniać że to nie plagiat. Z nami możesz rozmawiać wprost, zacznij w końcu nazywać rzeczy po imieniu.

Ja się nie wypieram że oglądam mlp że lobię kuce jedyne co powedziałem to, to że moja gra nie łamie żadnym praw autorskich i nic ponad to

gdyby łamała była by nie legalna i zapewne nie została by zaakceptowna i dopuszczana w ogóle na desure

 

Juz sie nie bede wypowiadac jak bardzo, LionX, robisz z siebie głupka bo wszyscy widzą i wiedzą jak bardzo starasz się zakryć, że to MLP, a Twoja interpretacja śmierdzi mocnym naciągactwem.

Mhmm ja jedynie odpieram twój atak na temat łamania czyichkolwiek praw autorskich nic ponadto a reszty twojej wypowiedzi nie skomentuje

 

No właśnie w tym problem, że jesteśmy "komisją" i póki nią jesteśmy, to nie powie prawdy.

Po pierwsze - każdy może czytać to forum, także osoby spoza niego.

Po drugie - może się znaleźć kapuś, który dostarczy dowodów.

Jak by się przyznał dostarczyłby nam dowodów.

Z kolei, z tego co mi się zdaje widziałem post, w którym jasno potwierdził związek tej gry z MLP.

Wydaje mi się że nie, ani razu tego nie powiedziałem

 

lol :)

dokładnie XDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

autor tematu poprosil o zamkniecie, bo sie hejt i flame robi, czy cus.

zamykam wiec na prosbe autora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...