Skocz do zawartości

tanie gry do kupienia


smartboy

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat,bo wiem gdzie są dobre gry w dobrej cenie i nie trzeba zamawiać.Są one w Silesia Center w Katowicach w Saturnie.Jakie gry i ceny a takie np

Hitman Blood Money można kupić za nie całe 10 zł

Najnowszego Hitmana ok 60 zł

Hitman Kwadrologia za 35 zł nie całe

Max Payne Trylogia za 35

GTA San Andreas Premium Games chyba 45

Gier jest mnóstwo różne gatunki i bardzo tanio,można kupić bardzo dobre gry w cenach nie całe 5 zł,nie całe 10 zł,nie całe 15 zł,nie całe 35 i wyżej.Na ich stronie z Saturna ceny są zawyżone i nie wszystko sie zgadza jeśli chodzi o dostępność ale naprawde warto tam zajrzeć,bo w Empiku takie gry np są o 30 zł droższe.Tyle na temat,jestem zmęczony i pisze chaotycznie.Potem spróbuje zarzucić screena z gier jakie sa i po ile albo z telefonu,pomyśle.

 

Edit.Np Serie Commandos całą kupiłem za 9 zł a w necie była za 35 plus 17 zł przesyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest przyspieszona wyprzedaż - słyszałeś, by upadała firma?

 

Ewentualnie może otworzyli niedawno tego Saturna?

 

Fervi

 

Długo to jest np gry,które kosztują 35 zł to po tygodniu moga kosztować nie całe 10,ogólnie sprzęt i wszystko naprawde tanio,opłacalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo to jest np gry,które kosztują 35 zł to po tygodniu moga kosztować nie całe 10,ogólnie sprzęt i wszystko naprawde tanio,opłacalne.

 

A raczej ogólnie dziwi mnie, bo Saturn i MediaMarkt to najdroższe sklepy są. Nie jestem na bieżąco z grami, ale może po tyle teraz te gry chodzą :P

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A raczej ogólnie dziwi mnie, bo Saturn i MediaMarkt to najdroższe sklepy są. Nie jestem na bieżąco z grami, ale może po tyle teraz te gry chodzą :P

 

Fervi

 

W necie i innych sklepach dużo drożej np w Empiku a kilkanaście metrów dalej mam Saturn i biore za 100 zł kilkadziesiąt dobrych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...