Skocz do zawartości

included files


Danielus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z included files( prawdopodobnie )

 

Mianowicie mam dll, którego dodaje do included files i który od początku działał nie tak jak trzeba, z początku sądziłem że to wina kodu i szukałem błędów, jednak wkońcu wywaliłem wszystko zostawiając jedną funkcje której celem było tylko i wyłącznie return 3.

Efekt? Tak jak wcześniej, zawsze zwraca się 0.

 

Dodatkowo jesli wywalę dll z included files to gra nadal się uruchamia( nie wyłapuje że wykasowałem plik? )

Ponadto dawniej w edycji takiego pliku widziałem ikonke "load" by można było uaktualnić plik, teraz czegoś takiego nie mam i praktycznie musiałbym za każdym razem kasować pliki z included files i dodawać na nowo.

 

Wersja pro, dawniej miałem ikonke load, później były moze ze dwie aktualizacje po ktorych nie używałem included filesów i jedna aktualizacja licencji.

 

Jeśli ktos ma pomysł o co biega( i czy skasowali tą ikonkę czy to mój bug ) to byłbym wdzięczny za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To całkiem miłe że game maker dba o to że mogę sobie ręcznie podmieniać pliki gdzieś tam w tymczasowych folderach( w win 7 to appdata/nazwa gry tak? )

Niemniej to nadal nie rozwiązuje problemu dlaczego dll zawsze zwraca 0, ani czy brak przycisku load w prosperities danego included file jest normalne czy nie

 

EDIT: dobra, wina z błędnymi zwrotami leżała po mojej stronie i nawet podmiana w datafiles działa, teraz jakby tylko ktoś mógł sprawdzić czy ma u siebie przycisk load( tak jak jest na screenie w dokumentacji pod hasłem included files )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...