Skocz do zawartości

BLACK & WHITE HOKEY


PsichiX

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: BLACK & WHITE HOKEY

 

Gatunek: Zręcznościówka

 

Opis: Musisz poprostu ruszyć krążkiem, by inny krążek trafił do bramki. Przeciwnika bramki, oczywiście. To wszystko, serio. Proszę, zagraj w tę prostą, odmóżdżającą grę i zadowól jej biednego twórcę.

Gra zrobiona na becie silnika Xenon Core dla systemu Android.

 

Download: https;//play.google.com/store/apps/d...m.PsichiX.Hokey

Rozmiar pliku: 108 kb

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Patryk "PsichiX" Budzyński

Fabuła:
brak

Grafika:
Luiza Maciocha (logo w intrze)

Muzyka:
brak

Screeny:

ce425749bb1800bce3f14ef80866f7ad.png583a5fa0eed5044f0dc7f06c4a800595.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nic mówić, ale ta nazwa po angielsku ma mało z hokejem wspólnego :-) . A co do samej gry - ja wiem, że Samsung Galaxy Y cudem technologicznym nie jest, ale jeszcze żadna gra z tak prostą grafiką mi się na nim nie ścinała. Przy przesuwaniu mojego "gracza" mam jakieś opóźnienie (nie duże, może 1/4 sekundy, ale odczuwalne). Nie wiem też czemu jak trzymam palcem swojego gracza i wskazuję gdzie ma ruszać, to mi wtedy prawie nigdy krążka nie odbija, podczas gdy jak puszczę go, to już odbija. W zwykłym stołowym hokeju nie muszę puszczać grzybka by ten odbił krążek ;p . Ciężko coś ocenić w tej grze, bo prawie nic tu nie ma, ale jak na razie to przynajmniej dla mnie, nie jest ona zbyt grywalna niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadę mam takową: wszelkim grom, które robię "z jajem", nadaję błąd pisowni w nazwie. np.: "Alice on Schrooms".

Ścinanie grafiki jest wywołane błędnym jeszcze synchronizowaniem wątków renderingu z logiką, co poprawiam.

Co do inputu, możliwe, że zbyt często dostaje gra u Ciebie zdarzenie inputu, będę musiał jeszcze i nad tym poprawić.

Dziękuję za testy, Marmot. Czy mógłbym liczyć na Twoją pomoc w testach kolejnych wersji silnika? Chciałbym go dopieścić, a Twój smartfon mógłby być dolną granicą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...